350 TL VDSL Modem Önerisi

Tamam o zaman keentic omni DSL modemi sipariş ediyorum.

Bu modemi dediğim indirimle alırsanız 380 TL gibi bir fiyata geliyor. Yeni hesap açıp alırsanız tabii kullanıyorum memnunum misafirlere birebir :D . 100/8mbps internetim var gayet memnunum.
Asus olan modeme gelmiyormuş.
Bakacağım .

Bu modemi dediğim indirimle alırsanız 380 TL gibi bir fiyata geliyor. Yeni hesap açıp alırsanız tabii kullanıyorum memnunum misafirlere birebir :D . 100/8mbps internetim var gayet memnunum.

Bakacağım .
Misafir fazla gelmiyor zaten hocam. O yüzden dert değil. Bütçeyi çok zorlamak istemiyorum. Bu yüzden Omni DSL almaya karar verdim.

Misafir fazla gelmiyor zaten hocam. O yüzden dert değil. Bütçeyi çok zorlamak istemiyorum. Bu yüzden omni DSL almaya karar verdim.

Siz bilirsiniz bence almışken 5GHz modemlere bakın. 5GHz'de tam hızını Wi-Fi ile alabilirsiniz. 5GHz olan bir modemle arada çok fazla bir fiyat farkı yoksa ona bakın derim. Siz bilirsiniz yine de. Ben 95Mbps PC'ye kablolu bağlıyken alıyorum 2.4GHz Wi-Fi ile telefondan bağlanınca modemin dibinde bile en fazla 40 alıyordum. 5GHz Wi-Fi ile 1 çekse bile tam hız alıyorum. Siz bilirsiniz
ASUS DSL-AC750 modeme güncelleme gelmiyor arkadaşım. Ürünü bir de zamladılar zaten alınmaz.

Bende yazılım güncellemesi vardı direk siteden yaptım.

Son düzenleme:
Ne 2,4 GHz'miş arkadaş, sende sorun var merak etme.

Bende sorun olduğunu sanmıyorum. Demeye çalıştığım şey şu belli bir uzaklığa gidip ikisini de test ettiğimde, 5GHz'in mesafesi daha az ama 0 kayıp, 2.4GHz'in mesafesi daha fazla ama 5GHz'e göre daha düşük hız. Yanlış anlattıysan kusura bakma. Farklarına internetten de bakabilirsin.

Durum güncellemesi az önce yazılım güncellemesini kontrol ettim, vardı. Sitesi üzerinden güncellemeyi başlattım. Bittiğinde internet gelmiyordu ve resetlenmiyordu 15 20dk çözüm aradım ancak kurtarma modu ile çözebildim biraz uğraştırıcıydı. Evde mobil ağ olmasaydı sorunu çözemezdim sanırım.
Bendeki AC 750 olarak geçiyor ama yazılımda AC51 olarak gözüküyor neden öyle aynı modem mi? Öyleyse neden isimler farklı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı