3500-3600 TL Bütçeye R9 390 Mı Alınmalı GTX 970 Mi?

Orada ne yazdım ben The Witcher 3 için? Dikkatli bak. Nvidia ile optimize edilmiştir. Nvidia Batman Arkham Knight, The Witcher 3, Dying Light gibi oyunlar çıkmadan önce firmayla konuşup özel optimize ediliyor. HD 7850 ile Dying Lightta 15 FPS'yi gördüm sen düşün. Nvidia'nın ana performansı önemli. Fan boyluk yapan sensin uzatmaya gerek yok. GTX 970 yerine R9 390 öneririm.

Bakın istediği gibi optimize edilsin oyuncu için sonuç önemlidir şirketlerin politikaları vs neden bizi ilgilendirsin. Nedir bu Nvidia nefretiniz niye insanları yanlış yönlendiriyorsunuz? Herkes parayı sokakta bulmuyor önemli olan olabilecek en az maliyetle en yüksek performansı almak gelecekte var olacağı bilinmeyen 3-4 FPS fark için 500 TL vermeyi mantıklı bulmuyorum ben.

Buyur kardeşim bu sistem seni tahminen 4 sene ultrada götürür.Eki Görüntüle 93402
SSD yok.Sanırım çok gerekli değil diye.Ben pc parçaları hakkında pek bir şey bilmiyorum.350 tl ye de monitör bulurum.Ama 500w yeterli böyle bir sisteme ? GTX 970 e göre sisteme adam 3750 tl dedi 300 daha koyup senin dediğin sistem i almak daha mantıklı. Teşekkürler. :).

GTX 980 yapıcan diye bütün parçalardan kısmaya gerek yok 3000-4000 arası bütçeye GTX 970 ya da R9 390 koyulur :)

YllB7A.png

ve kendi beğendiğin bir monitör 400-450TL civarında bir monitör ile 4100TL civarına geliyor eğer bütçemi 3500-3600 TL civarında tutmak istiyorum dersen ;

Screenshot by Lightshot
Ve kendi beğendiğin bir monitör olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı