3500 TL dizüstü bilgisayar önerisi

must82

Kilopat
Merhaba;
Üst sınır 3500 ₺ olmak kaydı ile dizüstü bilgisayar bakıyorum. öneri 1

hb haricindeki diğer sitelerden de alışveriş yapabilirim ama tecrübem yok diğer sitelerle ilgili. Küçük tavsiyelerde bulunur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 olsun o zaman.

Şu nasıl ? Lenovo
Verdiğim diğer ürünlere katıp farklılıkları eleyip seçim yapabilirsin. Bunlar ekran parlaklığı, tipi, batarya boyutu, RAM tek slot mu, lehimli+tek slot mu, wifi kabiliyeti, bağlanabilirlik vs vs. Ben henüz incelemesi çıkmayan bir ürün alıp deney faresi olunmasına sıcak bakmıyorum.

Detaylı incelemesi olmayan bir ürün için iyidir kötüdür deme şansın yok, zaten verdiğim linkteki ürünler için de benzer ifadede bulundum.

İşlemci Ryzen 5 1600
Anakart MSI B450M PRO
8 GB CORSAIR RAM DDR4 3000Mhz
Ekran Kartı MSI Radeon RX580 ARMOR OC 8GB GDDR5 256
TOSHIBA 480 GB SSD
bu şekilde dizüstü donanımı var mı acaba?
Verdiğim diğer ürünlere katıp farklılıkları eleyip seçim yapabilirsin. Bunlar ekran parlaklığı, tipi, batarya boyutu, RAM tek slot mu, lehimli+tek slot mu, wifi kabiliyeti, bağlanabilirlik vs vs. Ben henüz incelemesi çıkmayan bir ürün alıp deney faresi olunmasına sıcak bakmıyorum.

Detaylı incelemesi olmayan bir ürün için iyidir kötüdür deme şansın yok, zaten verdiğim linkteki ürünler için de benzer ifadede bulundum.

Çok haklısın küçük bir araştırmayla verdiğim linkteki pc nin içini açmışlar. Neler var neler yok söylemiş gibiler. Burada Yanlış hatırlamıyorsan m.2 ssd slotu vardı.

Bir de önemli bir konu benim için, Bilindik teknoloji firmalarının yanında hepsiburadada, amazonda farklı bilişim mağazaları var. Bunlardan alışveriş yapmak çok da içime sinmiyor. Hatta bir markayı aradığımda "Efendim mümkünse büyük teknoloji marketlerden alışveriş yapınız" dediler.

Bir de unutmadan, örnek bir link paylaşmış mıydınız ??

Şöyle bir şey daha gördüm HP

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı