3500 TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

O zaman bu notebooku alın.
Abra A7 V7.3.2 17.3" Gaming Laptop
15.6 inç ekranda 1080P hiç güzel değil bence ben DELL 7577 kullanıyorum çok ufak geliyor 1080p.

Boyut konusunda kararsızım ama mağazadan gidip alacağım için ona orada görerek karar vermek istiyorum. Şuanda kullandığım monitör 23.6" orada net bir cevap vereceğime eminim hemen duruma göre. :)

Oyun hakkında yazılan bir yazı vaktiniz varsa derdimi anlayacaksınızdır ilk postu okuyarak; /Knight Online gerçek sistem gereksinimleri

Boyut konusunda kararsızım ama mağazadan gidip alacağım için ona orada görerek karar vermek istiyorum. Şuanda kullandığım monitör 23.6" orada net bir cevap vereceğime eminim hemen duruma göre. :)

Oyun hakkında yazılan bir yazı vaktiniz varsa derdimi anlayacaksınızdır ilk postu okuyarak; /Knight Online gerçek sistem gereksinimleri
O zaman size büyük ekran 1080p, özellikleri çok ileri düzey olmayacak bir laptop lazım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı