3500 TL işlemci anakart RAM önerisi

• Konuyu başlatan A.E.G
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 510
Toplam 3455 lira.

Toplam 3455 lira.

Oyun amaçlı ise işlemciye o kadar para yığma R5 1600 AF işini görücektir. O anakarta o kadar para verilmez Gigabyte B450 daha iyi. RAM daha ucuza bulabilirsin.

Oyun amaçlı ise işlemciye o kadar para yığma R5 1600 AF işini görücektir. O anakarta o kadar para verilmez Gigabyte B450 daha iyi. RAM daha ucuza bulabilirsin.
B450 serisinin en güçlü anakartları sıralamasında ilk 3'e girecek bir anakart Tomahawk. 430₺'ye Gigabyte markasından anca B450 S2H modelini alırsın, o da ancak ilk 10'a girer.

RX 590 kartına bu kadar masraf gerekir mi, bilmem ama gelecek için 3. Nesil işlemci tercih edin.

B450 serisinin en güçlü anakartları sıralamasında ilk 3'e girecek bir anakart Tomahawk. 430₺'ye Gigabyte markasından anca B450 S2H modelini alırsın, o da ancak ilk 10'a girer.

RX 590 kartına bu kadar masraf gerekir mi, bilmem ama gelecek için 3. Nesil işlemci tercih edin.
Hocam amaç FPS anakart FPS etki eder mi Allah aşkına?

Hocam amaç FPS anakart FPS etki eder mi Allah aşkına?
Gerçek olamazsınız. Troll mü yapıyorsunuz? Uzun uzun anlatmam gerekiyor mu? Kısacası; FPS'ye etki etmezse bile işlemciyi besleyebilecek anakart, teknolojilere açık, VRM yapısı güçlü, korumaları olan ve en kötü bakımdan bile desteklediği platformlar ile ilgili olarak anakartı güçlü seçmek gerek.

Gerçek olamazsınız. Troll mü yapıyorsunuz? Uzun uzun anlatmam gerekiyor mu? Kısacası; FPS'ye etki etmezse bile işlemciyi besleyebilecek anakart, teknolojilere açık, VRM yapısı güçlü, korumaları olan ve en kötü bakımdan bile desteklediği platformlar ile ilgili olarak anakartı güçlü seçmek gerek.
Haklısnız fakat, anakarta çok yüksek bir işlemci takılmayacak o yüzden Gigabyte B450 S2H yeterli.

s2h modelini hiç yeterli bulmuyorum şahsen.
Neden acaba? ankarttan ne bekliyorsunuz Boing 737 yapay zekasımı? Ben Gigabyte A320M S2H kullanıyorum gayet sorunsuz kullanıyorum.
s2h modelini hiç yeterli bulmuyorum şahsen.
Anakartıma çalışırken tornavida ile değdim yapabileçeğim tüm işkenceleri yaptım, şu an hala sapa sağlam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı