3500 TL stüdyo için kasa toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

invaze

Kilopat
Forumdaşlarım iyi akşamlar, yardımınıza ihtiyacım var. 3500 TL bütçem var, müzikle uğraşıyorum.

Prodüksiyon işleri falan, bunun için iMac alacaktım. İşletim sisteminden dolayı fakat çalışma alanımda kullandığım programların OS X uyumluluğu yok. Bu yüzden Windows işletim sistemi kullanmam lazım. Oyun kasası toplamayacağım için Ekran kartı istemiyorum yani onu saymasak bile olur.

Benim istediğim performans mesela yüksek boyutlu dosyaları hemen tanıması, hızlı okuması, dosyaların hızlı aktarılması, birden çok fazla boyutlu dosyalarla çalışmak. Bu istediklerime yönelik bir kasa toplamak istiyorum, yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öneriniz için çok teşekkür ederim. Anakart olarak https://www.vatanbilgisayar.com/asu...usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=57165 şu model gereksiz bir seçim mi olur? Sizin önerdiğiniz ile arasında epey fark var.

Hocam birde bir O.C. olayını bana anlatır mısınız? Maalesef şu PC işlerinden zerre kadar anlamıyorum. İnternette araştırıyorum yine de anlamıyorum. Nedir bu O.C. olayı? İşlemci falan araştırırken çok çıkıyor karşıma :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı