3500 TL'ye Sistem Toplama

Arkadaşın monitörünü soran yok, oynayacağı oyunu soran yok. Monitörünün çözünürlüğünü ve oynayacağın oyunları belirtir misin?
Bundan önce laptop kullandığım için monitörum yok, onu daha sonra alacağım sistem aldıktan 1 hafta sonra oynaycağım, oyun ise Watch Dogs, Gta 5, Battlefield 4, Crysis 3 ve tüm oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500TL'lik bütçeye AMD seçmeyin. i5-4670k'nın ve Z87-G45'in tadını yaşamak varken, AMD'ye takılmayın. Önerdiğim sistemi alın.

Monitörünüzün çözünürlüğünü söyler misiniz? Hala bekliyorum.
Yukarıda 2 sistem belirttim 4670k ve G45, r9 290x var.

780 Ti sana birşey kazandırmayacak. O bütçede alacağın tüm ekran kartları, senin seçtiğin oyunları rahatlıkla oynatır. GTX780 Ti'ye para vermek saçmalık. Kasa olarak 400R çok sade duruyor fakat seçebilirsiniz.

780 Ti sana birşey kazandırmayacak. O bütçede alacağın tüm ekran kartları, senin seçtiğin oyunları rahatlıkla oynatır. GTX780 Ti'ye para vermek saçmalık. Kasa olarak 400R çok sade duruyor fakat seçebilirsiniz.
Kasa c70 olabilir. Gtx 780ti kazandırdıkları çok uzun yıllar sürücü desteği ve örneğin; Watch Dogs nVidia tabanlı oyun olacak.
Keşke 3700 tl bütçem olsa hem g45 hem 4670k hemde 780ti hatta c70 alabiliyor insan.

Hocam sistem guzel bu nuda secenekler arasina aliyorum ancak ekran kartini msi yapip 100 tl fiyati dusuluruz bunalada corsair 400r vs 750w psu alinir islemciyde fx 8320 alip anakarti yukseltsek nasil olur

Hocam iyimisin R9 serisinde MSI kullanılır mı ? Soğutması çok basit kalıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı