3500TL bandında Wireless Gaming kulaklık önerisi

yigithansandk1

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar Wireless kulaklık almak istiyorum. Mikrofonu pek önemli değil Condenser mikrofonum var. Şarj kapasitesi ve ses kalitesi, konforu önemli daha çok. Öneriniz varsa şimdiden teşekkür ederim.

Bu konuda HyperX Cloud Alpha Wireless rakipsiz. 300+ saat ömrü var. Ses kalitesi de oldukça iyi. Güncel fiyatını bilmiyorum. Bütçenize uyarsa mutlaka düşünün.

En ucuz 4000TL Amazon'da bende yeni satin aldim birkaç gune gelir gelince yorumlarimi yazarim buraya.

Ergonomik yapısı, dış görünüş ve ses kalitesi olarak Corsair Void RGB Elite Wireless Premium işinizi görecektir. Mikrofon kalitesi biraz sorunlu ama siz dert etmiyorsunuz anlaşılan.

Ergonomik yapısı, dış görünüş ve ses kalitesi olarak Corsair Void RGB Elite Wireless Premium işinizi görecektir. Mikrofon kalitesi biraz sorunlu ama siz dert etmiyorsunuz anlaşılan.

Mikrofonun çıkarılabilir olması önemli biraz. Bana kaba geliyor biraz Void'in mikrofonu yoksa tasarımı çok güzel.

Bu konuda HyperX Cloud Alpha Wireless rakipsiz. 300+ saat ömrü var. Ses kalitesi de oldukça iyi. Güncel fiyatını bilmiyorum. Bütçenize uyarsa mutlaka düşünün.

Alpha'nın ses kalitesi Cloud 2'ye göre daha iyi değil diye biliyorum. Şarj süresini uzatmak için ses kalitesinden ödün verme gibi. Bir incelemede görmüştüm sanırım.

Mikrofonun çıkarılabilir olması önemli biraz. Bana kaba geliyor biraz Void'in mikrofonu yoksa tasarımı çok güzel.

Alpha'nın ses kalitesi Cloud 2'ye göre daha iyi değil diye biliyorum. Şarj süresini uzatmak için ses kalitesinden ödün verme gibi. Bir incelemede görmüştüm sanırım.

Benim de izledigim videolar ve okudugum yazilara gore dediginiz gibi ama bu kulakligin kotu bir kulaklık oldugu anlamina gelmiyor ve 300 saat azimsanacak bir deger degil, dedigim gibi kulaklık gelsin buraya yazacagim zaten kendimde begenmezsem iade ederim.

Daha kötü de değil. Ses karakteri farklı. Sağ sol yerine daha 360 bir eksende ses iletimi yapıyor.

Son düzenleme:
Daha kötü de değil. Ses karakteri farklı. Sağ sol yerine daha 360 bir eksende ses iletimi yapıyor.

Razer'ın Barracuda serisini gördüm. Barracuda X in sürücüleri 40 mm fakat Barracuda da 50 mm sürücüler var. Tasarımı da hoşuma gitti ve ek olarak Bluetooth da olması cezbetti. Önerir misiniz, oyun için başarılı mıdır ve kalitesi tatmin eder mi acaba?

Geri
Yukarı