3500TL bandında Wireless Gaming kulaklık önerisi

Bu site çok güvendiğim bir kaynak. Şu ana dek yanıldıklarını görmedim. Oldukça iyi görünüyor. Alınabilir Barracuda. Aşağılarda Recording Quality kısmında 21 saniyelik bir ses kaydına da yer veriyorlar. Mikrofonla çok işim yok demişsiniz gerçi ama merak ediyorsanız dinlersiniz.

Razer'ın Barracuda serisini gördüm. Barracuda X in sürücüleri 40 mm fakat Barracuda da 50 mm sürücüler var. Tasarımı da hoşuma gitti ve ek olarak Bluetooth da olması cezbetti. Önerir misiniz, oyun için başarılı mıdır ve kalitesi tatmin eder mi acaba?

Kulaklik geldi bu arada, sehir disindayim evde degilim bu yuzden internet kafeye gidip denedim ve yazilimini indiremedim o yuzden çok da saglikli bir test olmamis olabilir. Kulaklik rahatlik olarak gayet rahat, kafamda herhangi bir agirlik yapmadi uzun sure kullaninca. Ses kalitesine gelirsek cok fazla sesten anlayan birisi degilim benim icin gayet yeterliydi FPS oyunlarinda, muzik kulagim olmadigi icin muzik performansini anlayamadim ama beni memnun etti. Mikrofona gelirsek arkadaslarim cok fazla begenmediklerini soyledir ve bende cok begenemedim bu fiyatta daha iyi olabilirmis. Daha cok kullaninca goruslerimi yazarim.

Geri
Yukarı