3500TL'ye PS4 Pro mu Xbox Series S mi?

BeratCatal

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar 3500TL'ye çift kol ve FIFA 20'li pir konsol gördüm 24 ay Sony garantili sence ne dersiniz ileride belki PS4 Pro'nun veya Xbox Series S'in fiyatı artar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
One S:
one s.PNG

Series S:
series s.PNG

Çünkü 4K 30FPS ve 1080P 60FPS seçenekleri var.

4K doğal bir 4K değil.

Ben oyun kütüphanesi, Game Pass ve EA Access gibi hizmetlerden dolayı Xbox öneririm.

Fakat 3000 liraya 2.el One X alın bence.

Düzenleme: Eğer bütçeniz 3.5 bin liraysa üstüne biraz daha ekleyip Series S almak daha mantıklı olur.

Düzenleme 2: Hatta bırakın Series S'i, Yunanistan veya Bulgaristan'a gidip 4 bin liraya Series X alın.

Son düzenleme:
4K doğal bir 4K değil.

Ben oyun kütüphanesi, Game Pass ve EA Access gibi hizmetlerden dolayı Xbox öneririm.

Fakat 3000 liraya 2.el One X alın bence.

Düzenleme: Eğer bütçeniz 3.5 bin liraysa üstüne biraz daha ekleyip series s almak daha mantıklı olur.

Hocam upscale olduğunu bilmiyordum PS4 Pro'nun. Evet Xbox One X alınabilir 2.el ama PS4 Pro doğal 4K değilse xox de doğal 4K değildir. Ama Game Pass ve EA accesden dolayı Xbox alınabilir. Eğer arkadaş PS4 exclusive oyunlara merakı varsa PS4 Pro alabilir.

Vede bence 400$ PS5 digital Edition ve 30$ PS5 kolu ile 430$'a(3400TL) yurtdışından PS5 alınabilir. Büyük ihtimal Gamepass gibi bir abonelik te PS5'e gelecektir çünkü Sony Microsoft'un kazandığı bir şeyi kendisine getirmeden duramaz. Yurt dışından PS5 alma işlemini ise Bulgaristan'a giderek alabilir. İstanbul - Bulgaristan(herhangi bir şehir) 150TL otobüs bileti. Gidiş geliş 300TL. Bir hafta sonu tatil yapılarak ucuza PS5 ve Avrupa'da gezi yapılabilir. Ayrıca vize işlemleri de 5-10 gün için çok kolay. Türkiye'den konsol almak daha çok vergi almak gibi bir şey...

Xox de doğal 4K değildi

One X doğal.

Bence 400$ PS5 Digital Edition ve 30$ PS5 kolu ile 430$'a yurtdışından PS5 alınabilir

Oyunlar pahalı.

Gamepass gibi bir abonelik te PS5'e gelecekti

Gelmez, Sony oyuncuları (globalde) düşünen bir firma değil, öyle olsaydı çoktan "tam" geriye uyumluluğu yaparlardı, DualShock 4'ü PS5 için de desteklerlerdi vs...
exclusive oyunlara merakı varsa PS4 Pro alabilir.
10 tane oyunu 4000 tane oyuna tercih etmek Türkiye'de mantıklı değil, her şey pahalı o yüzden bizim gibi oyuncular için çeşitlilik daha önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı