3500TL'ye soğutması iyi laptop önerisi

Sadece yüksek çözünürlüklu oyunlarda mi ısınma var normal kullanımda programlarda ısınma olur mu? Ya da pes, fifa'da. Isınma olmaz demiyorum ama bu isi klavyede olunca hiç sevmiyorum kod yazinca çok sıkıntı oluyor.

Turbo fanin sesi nasıl cekiyorsunuz? Pes Fifa gibi oyunlarda da acacaksam caydirmaya başlattı bu laptop.
Ya ne diyebilirim ki şimdi :D Kulaklık kullandığım için ses rahatsız etmiyor. Pes Fifa gibi oyunlarda Battlefield gibi oyunlardaki kadar ısınmıyor tabi ki ama sizin ısınma konusunda hassas olduğunuzu anladığımdan dolayı turbo fanı açmanızı önerdim ki hiç bir şey hissetmeyesiniz :D

Asus G750 serisinde 2 adet fan olduğu için ısınma sorunu olmuyormuş fakat Türkiye'de 3.500 ₺'ye Asus G750 var mı bilemem genelde 5.000 ₺'den bile fazla oluyorlar.

Merhaba.
Sistemi photoshop, visula studio, sql için kullanacağım, arada pes, fifa gibi oyunları oynarım.
Soğutma performansı benim için önemli.

Technopat MSı önerisi yapıyor, Donanım Haber Monster.

MSI GE70 kullanan varsa konuya katılabilir mi?

MSI GE70 2PC-085XTR Apache Core i7-4700HQ 8GB 128GB SSD + 1TB GTX850M 2GB 17.3" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim
Bunu düşünüyorum tavsiye eden var mı, GE serisinin soğutması nasıl?

MSI güzel gibi ısındığında cooler boots özelliği var soğutuyormuş

MSI GP62M LEOPARD CORE İ5 7300HQ 2.5GHZ-8GB-1TB HDD-15.6''-GTX1050 2GB-W10

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı