3500TL'ye laptop önerisi

Baran Tosun

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktada dediğim gibi arkadaşlar maksimum 3500 TL'ye oyun+performans bilgisayarı hakkında sizden öneri istiyorum. Bilgisayar mevzusundan çok anladığımı söyleyemem, yanlız almaya karar verdiğimden bugüne yoğun bir araştırma yaptım saatlerce videolar izledim ve kafamda az çok bir şeyler belirdi. Bundan yola çıkarak sistemde istediğim olmazsa olmazları ve bir kaç örnek laptopu size göstermek vede sizden birazda beni ikna etmenizi isteyeceğim :D

Olmazsa olmaz kriterler:
-16 GB RAM (Çizimle uğraşıyorum yeni aldığım bir bilgisayarda Photoshop vb. programlarda yavaşlama takılma yaşamak istemem)
-Min. DDR5 GTX 765m ekran kartı (Oyun delisi değilim ama bu kadar parayı verdikten sonra Crysis 3'ü açıp bir denerim herhalde)
-Win8 yüklü işletim sistemi (Sonradan kurma işlemleri parası vesaire bütçemi aşmasın pek bilgim yok açıkcası fiyat hakkında)
-AMD falan denilince benim gözüm korkuyor güzelinden i7'li hızlı Nvidia ekran kartlı bildiğim şeyler olsun ortaya karışık olmasın. :D

Ek istekler:
-Ssd olsa fena olmaz
-Sade,şık bilgisayarlar herzaman ilgimi çekmiştir bkz. asus N serisi

Son olarakta ben aldığım bilgisayarı normal fiyatından ucuza almak isterim tamam 3500 bütçe dedim ama 3500 e aldığım bilgisayarı 2 gün sonra 3000 e görürsem üzülürüm. o nedenle hani kampanyası var şuranın şuan tam zamanı dediğiniz yerleri gösterirseniz sevinirim.

Aklımdaki bilgisayarlar: asus ge60 serisi vatanda var şuan bitane 2 gün önce 2700dü şuan 3100 oldu o nedenle almak istemiyorum farkedersiniz özellikleri buradan tarif ettim.
Msi Ge60 Notebook Core i7 4700Mq 2.40 Ghz-16Gb-1Tb-15.6-2Gb-W8 Notebook - Vatan Bilgisayar
ve
Asus N750JK-T4109H Notebook
3500 olsa şu saniye alırım heralde

Biraz uzun oldu heyecanımı mazur görün herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle alakan için teşekkürler Recep Baltaş. Fakat önerdiğin marka dos işletim sistemiyle geliyor. Ben win8 kurmak için ayrı para vereceğim yanılmıyorsam. Açıkcası birazda işin üşengeçliği devreye girdiği için yüklü olanını bulma şansım veya belli başlı yerlerden özel istek yapma şansım var mı?

King Elessar aklımdaki ürünlerden birisiydi aslında fakat Recep Baltaş'ın cevabından sonra gtx765m den soğudum açıkcası. Sanki bu tür bilgisayarları ssd'lerle indirimlerle elden çıkarmaya çalışıyorlarmış gibi geliyor. Sizin tercihiniz tabi. Herhangi bir üründe son kararınızı verdiğinizde ve aldığınızda haber verirseniz sevinirim.

@King Elessar Windows'u kurmak için ayrı para vermene gerek yok. Sosyal'de format atma rehberleri var. Freedos alırsınız ve paranız cebinizde kalır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İbrahim Yıldırım yanlış anlamadıysam o video orjinal kurulumunu gösteriyor. Yani kurulum yapılırken para verilip alınan serial key giriliyor.

O fiyat bandında Acer-v3-772g-747a321 tamam 32 GB RAM, 4 GB ekran kartı var diye bu laptop alınabilir mi? Önerileriniz?
@Recep Baltaş Ekran kartı 850m olması farz mıdır?

Isınma olayına gelince bu laptop un performansı nasıl olacaktır? Tahminleriniz nelerdir?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı