350TL civarı kasa önerisi

enes.ocakci

Hectopat
Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle, FSP'nin Hyper K 700 PSU'nu alacağım. Ekran kartım Gigabyte RX 5700 XT Gaming versiyonu ancak kasada sorun yaşıyorum. Siz hangi kasayı önerirsiniz? Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa alsam nasıl olur? Forumdaki diger konulara baktım ancak o konulardakı kasaların fiyatları artmış durumda, sizin görüşleriniz nedir? Teşekkür şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aero One Frost.
Zalman S4 Plus RGB.
Deepcool Earlkase ATX.

Ve benim en favorim Sharkoon Pure Stell RGB.
Hocam teşekkürler. Kasa arayışım sonunda bitti. Sabah siparişi geçiyorum :) Fiyatı inanılmaz geldi gözümden kaçtı veya yeni indirime girdi. Bunun sade modelini görmüştüm 350TL'e ve Eclipse'ye gemileri yakmıştım ama Pure Steel RGB yani 335TL rahatsız bir fiyat. Yarın siparişi veriyorum Allah razı olsun :)

Hocam teşekkürler. Kasa arayışım sonunda bitti. Sabah siparişi geçiyorum :) Fiyatı inanılmaz geldi gözümden kaçtı veya yeni indirime girdi. Bunun sade modelini görmüştüm 350TL'e ve Eclipse'ye gemileri yakmıştım ama Pure Steel RGB yani 335TL rahatsız bir fiyat. Yarın siparişi veriyorum Allah razı olsun :)
Cuma günü İncehesap 279TL fiyattan satmıştı demek fazla stok getirmişler ki çok az farkla ekleyip 330TL fiyattan satmaya devam ettiler.
Yoksa 450TL civarı fiyatı var :)

Hayırlı olsun. Aynı kasa bende de var. Gayet güzel. :)

Arkadaşlar sanırım bu kasanın güç kaynağı yukarıda oluyor.Kullanıcı arkadaşlara göre Güç kaynağının yukarı olması ile aşağıda olması arasında avantaj ve dezavantajları nelerdir acaba? Örneğin kasa içi ısısı, kablolama kolaylığı, bilhassa atx anakartların kablo girişlerinin sıkışıklığı yada rahatlı gibi....
Ben de sharkoon kasa düşünüyordum ama bu soru işaretleri nedeni ile tereddütlerim oluşmuştu ve Phantex 350x kasada karar kıldım..Ama en azından bu sorular kafamda takılmadı da değil...
Bununla ilgili görüşleriniz nedir acaba?...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı