3600 TL Render sistemi

4690K gayet performanslı. Siz gidip 2011 soketli işlemcilerle, 4790K'lar ile karşılaştırdığınız için size düşükmüş gibi geliyor. :)

hocam intel serisinde 2011 kullanmak istiyorum dediğiniz iyi olabılır fakat bu işlemciyle ekran kartı biraz uyumsuz mu olmus dıyorsunuz?

sadece after effect değil aslında ayrıca program yazıyorum işlemcimin biraz iyi olmasını istedim ama yanlış mı düşünüyorum
Öncelikle 4690K (eğer Unity gibi programlardan bahsediyorsan) GTX 970 ikilisi ile her türlü harika iş çıkarır. İnternette görüyoruz X99 sistemler. Sonra i5 sönük geliyor, biliyorum. Ancak inanın bana, işlemci gerçekten iyi. Bu arada yazım yanlışlarını düzeltmeni öneririm.

Ram:4x2
İşlemci: İ5 4690k
İşlemci soğutucusu: Çift fanlı bir sıvı soğutma
Anakart:MSI Z97 Pc Mate
Ekran kartı: Msi Gaming GTX970 veya Asus Strix GTX970
Kasa ve psu tercihi sana ait.

760 bu sisteme biraz hafif kalmış 770 780 970 980 tercih edilebilir bütçe varsa yoksada işlemci bi tık kısılıp ekran kartına bütçe ayırmak mantıklı olabilir

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı