3600X 85 derece oluyor

2. el Noctua bulabilirsin o bütçe ile.
1655253946017.png

Siz bu durumda işlemci Boost edilmesin istiyorsunuz. Temelde sıcaklığı düşürür ama performans kaybı olmaması mümkün değil. Çünkü bu şekilde R5 2600 sahibi gibi bir şey oluyorsunuz. Tabii ekran kartınızı bilemiyorum ama beslenmesi gereken durumlarda ya da işlemcinin öncelikle olduğu oyunlarda fark gözlemlenebilir.
Ekran kartım rtx 2080 ventus modeli test halâ devam ediyordu 82 lere geldi sanırım soğutucu almam şart oldu şimdi sipariş veriyorum geldiğinde sonuçları paylaşacağım 😊
2. el Noctua bulabilirsin o bütçe ile.
Eki Görüntüle 1420274
Bakayım Ankara içi varsa yarın gün içinde alırım

Hocam undervolt yapmayı deneyin hem performans kaybınız olmaz hem ısıl değerleriniz düşer tabii bir de kule soğutucu takarsanız oyunlarda maksimum 60 dereceleri falan görürsünüz.

Hocam undervolt yapmayı deneyin hem performans kaybınız olmaz hem ısıl değerleriniz düşer tabii bir de kule soğutucu takarsanız oyunlarda maksimum 60 dereceleri falan görürsünüz.
Soğutucunun siparişini verdim kule tipi olan yarın elime ulaşır muhtemelen değerlerden memnun kalmazsam Undervolt deneyeceğim teşekkür ederim elime ulaşırsa yarın sonuçları paylaşacağım

Yani görsellik açısından sıvı soğutma daha iyi oluyor, hem kasada yer kaplamıyor. 240mm sıvı soğutmalara kafa tutar ama bu soğutucu. Fazladan 600-700 lira daha vermeye gerek yok aslında yakın zamanda işlemci değişmeyecekseniz. Hatta yukarıdaki ID Cooling bile stok değerler için fazlasıyla yeter 3600X'e.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba ürün elime ulaştı ve montajını çok kolay bir şekilde yaptım ve değerlerden oldukca memnun kaldım herkese tavsiye ederim harika bir ürün ciddi anlamda

Merhaba ürün elime ulaştı ve montajını çok kolay bir şekilde yaptım ve değerlerden oldukca memnun kaldım herkese tavsiye ederim harika bir ürün ciddi anlamda
İşlemci Sıcaklığım 67 derecenin üstüne çıkmadı aynı testi tekrar yaptığımda

Geri
Yukarı