3600X için hava soğutma önerisi

ateist zeus

Centipat
Daha fazla  
Hem ders çalışırken sessizce çalışabilecek hem oyun oynarken üzmeyecek bir hava soğutma arıyorum.

Sytche fuma 2 baktım bayağı bilen varsa onun içinde yorum beklerim.
İşlemcim AMD Ryzen 5 3600X
Kasa Corsair Spec Delta RGB

Hem ders çalışırken sessizce çalışabilecek hem oyun oynarken üzmeyecek bir hava soğutma arıyorum.

Sytche fuma 2 baktım bayağı bilen varsa onun içinde yorum beklerim.
İşlemcim AMD Ryzen 5 3600X
Kasa Corsair Spec Delta RGB

Bence bu zamanda hava soğutmaya yatırım yapmak mantıksız en ucuz sıvı soğutmalardan alsan bile daha iyi olur senin için. Ama illaki hava soğutma alacaksan Snowman T6 Ultra bakabilirsin kurulumunu iyi yaparsan gayet iyi performans verir ama sessizlik konusunda pek fikrim yok

Bence bu zamanda hava soğutmaya yatırım yapmak mantıksız en ucuz sıvı soğutmalardan alsan bile daha iyi olur senin için. Ama illaki hava soğutma alacaksan Snowman T6 Ultra bakabilirsin kurulumunu iyi yaparsan gayet iyi performans verir ama sessizlik konusunda pek fikrim yok
Ucuz sıvı soğutmalardan da hayır gelmiyor.

Sytche Fuma 2 iyidir alabilirsiniz. Oldukça önerilen bir model.
Onun dışında bütçe porblemi yoksa Noctua NHD15 en performanslı hava soğutucudur. Fakat fiyatı 360Mm sıvı soğutucuları bile geçiyor dolayısıyla gereksiz masraf.

@ateist zeus Fuma 2 iyi, sessizlik konusunda da performans konusunda da. Ninja 5 var bir de daha büyük ve tamamen sessizlik ürünü, anakart ve kasada rahatsızlık çıkarır mı bi' bak istersen.

Daha uygun fiyatlılarla da iş görülebilir, almışken tam alayım sonralarda da başım ağrımasın dersen Fuma 2 ideal.

@ateist zeus fuma 2 iyi, sessizlik konusunda da performans konusunda da. Ninja 5 var bir de daha büyük ve tamamen sessizlik ürünü, anakart ve kasada rahatsızlık çıkarır mı bi' bak istersen.

Daha uygun fiyatlılarla da iş görülebilir, almışken tam alayım sonralarda da başım ağrımasın dersen fuma 2 ideal.

Teşekkür ederim yorumunuzu dikkate alıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı