R5 3600X için hava soğutma önerisi

Evet 1 ay içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Sonrasında ise 2 yıl amazon garantisi mevcut. Son aşamada çıkan tutar gümrük ve diğer tutarlar dahil fiyattır. Ürünü yurt dışından geldiği için gelmesi 7-8 gün sürebilir. Bunun dışında bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Noctua modelleri kalitelidir ben tavsiye ederim. Yorumlara göre diğer arkadaşların önerdikleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz.
Hocam o paraya SE-224-XT alınır. Kalitesiz değil Noctua ama yurtdışı. Noctua almayın hocam o yüzden. @Atomtost9

Arkadaşlar tavsiyeleriniz icin cok teşekkür ederim. Ne kadar bana pek tavsiye etmeseniz de tercihim Noctua'dan yana oldu ve ürün elime ulasti stok sogutucu karşısında cidden çok fark ettiriyor ve stok sogutucudan daha sessiz calisiyor. Herkese teşekkür ederim tekrardan.

Arkadaşlar tavsiyeleriniz icin cok teşekkür ederim. Ne kadar bana pek tavsiye etmeseniz de tercihim Noctua'dan yana oldu ve ürün elime ulasti stok sogutucu karşısında cidden çok fark ettiriyor ve stok sogutucudan daha sessiz calisiyor. Herkese teşekkür ederim tekrardan.

Sıcaklık değerleri ne yönde değişim gösterdi detay paylaşırsanız düşünen arkadaşlara daha çok faydası olur.

Sıcaklık değerleri ne yönde değişim gösterdi detay paylaşırsanız düşünen arkadaşlara daha çok faydası olur.

Hocam AMD'nin Wraith Stealth sogutucusu ve Rampage'nin TM-130 termal macununu kullaniyordum. Boşta 55 derecelerde çalışıyordu ve Chrome penceresi dahi açınca 60'lara çıkıyordu şu an 35-40 derecelerde boşta çalışıyor oyun esnasinda eskisi 70leri goruyorken Noctua ile 60ı gördüm. Prime95 ile yüksek güç ve %100 yükte test ederken ise 80 derecelere çıktı fakat en yüksek devirde bile AMD'nin stok fanindan daha sessiz çalışıyor. Boyut açısından benim anakartta bayağı yeri kapladı ekran kartı ve RAM'lere sadece aralarında yarım parmak kadar mesafe kaldı.

Geri
Yukarı