R5 3600X için hava soğutma önerisi

Cooler Master Hyper 212 veya Arctic 34 Duo öneririm. Bu iki işlemci soğutucusu yabancılar tarafından da önerilmekte ve YouTube'da bulunan inceleme/karşılaştırma videolarını izlersen fikir edinebilirsin.

Arctic 34 Duo Amazon'dan alabilir miyim herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce.

Arctic 34 Duo Amazon'dan alabilir miyim herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce.

İnternet alışverişini çok sık yapan birisi değilim o yüzden başka arkadaşlara sormanız daha iyi olacaktır. Amazon'dakilere bir bakayım dedim az önce 800TL yazıyordu Arctic 34 için. O kadar para verilmez hocam max 600 verin o soğutucuya. Başka sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz eğer güvenilir olduğunu düşünürseniz daha ucuz olan başka sitelerden almanızı tavsiye ederim. Anakart ve kasanızla uyumlu olduğundan da emin olun.

İnternet alışverişini çok sık yapan birisi değilim o yüzden başka arkadaşlara sormanız daha iyi olacaktır. Amazon'dakilere bir bakayım dedim az önce 800TL yazıyordu Arctic 34 için. O kadar para verilmez hocam Max 600 verin o soğutucuya. Başka sitelerde daha ucuza bulabilirsiniz eğer güvenilir olduğunu düşünürseniz daha ucuz olan başka sitelerden almanızı tavsiye ederim. Anakart ve kasanızla uyumlu olduğundan da emin olun.

AM4 soket desteklemektedir kasamın linkini bıraktım yukarıda inceleyip yorumlarsanız sevınırım.

Geri
Yukarı