360Hz monitor önerisi

Son önerdiğim Alienware'de güzel. 2023 yılında çıkış yaptı. Daha tap taze monitör. Hayalim diyordun. Alabilirsin.

Alienware monitorlerden gerçekten soğudum bobin sesi ve bana göre kronik olarak adlandırdıgım sorun yüzünden. BenQ'nun DyAc+ teknolojisi beni cezbetti şahsen. Ama gönlüm hala agonda gibi bilemedim.

Alienware monitorlerden gerçekten soğudum bobin sesi ve bana göre kronik olarak adlandırdıgım sorun yüzünden. BenQ'nun DyAc+ teknolojisi beni cezbetti şahsen. Ama gönlüm hala agonda gibi bilemedim.

Profosyenel oyuncuların çoğu DyAc kullanmıyor ama sen bilirsin.

Siz kullanmış mıydınız?

3-4 ay kadar kullandım. Sonra tanıdığa sattım.
Dandik TN panellere göre farkı kesin hissediyorsun ama ben bu saatten sonra IPS panelden şaşmam. Param olursa OLED veya miniLed yoluna giderim.
Agon'u önerme sebebim, AU markasına ait panel kullanması. AU panel kalitesinde çok başarılıdır. Renk kalitesi de iyidir.

Dandik TN panellere göre farkı kesin hissediyorsun ama ben bu saatten sonra IPS panelden şaşmam. Param olursa OLED veya miniLed yoluna giderim.
Agon'u önerme sebebim, AU markasına ait panel kullanması. AU panel kalitesinde çok başarılıdır. Renk kalitesi de iyidir.

Reis şimdi sipariş verecegim galiba BenQ'ya karar verdim BenQ hangi marka TN paneli kullanıyor bir de her TN panel aynı mıdır?

Bir de BenQ Zowie'nin bir renk ayarını yapabiliyormussun yani IPS kalitesini yakalayabilirim

Panel modelini bilmiyorum. Hiçbir kaynakta bulamadım.

Rtings'e baktıysan ICC profili yayınlı. Dilersen onu kurarsın.

Dayanamadım siparişi verdim gitti umarım BenQ üzmez bir de reis şey soracağım bir videoda dikkatimi çekti bir inceleme videosunda adam profillerde geçiş yaparken monitör titriyor bu ne anlamadım 4. Dakikaya bakar mısın?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı