360Hz monitor önerisi

Aynı sorun denk gelmesi çok düşük bir ihtimal. Sisteminde sorun olabilir.
Monitörü farklı bir ev ve sistemde deneyin.

Vallahi bu 3. Monitör değişimim bana da öyle geliyor bir dediğiniz gibi yapacağım ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum zaten.

Aynı sorun denk gelmesi çok düşük bir ihtimal. Sisteminde sorun olabilir.
Monitörü farklı bir ev ve sistemde deneyin.
Ben translateye girdimde birşey dikkatimi çekti farklı açıdan monitöre bakınca ortasında sağında ve solunda böyle gözüküyor sadece translate ekranında

Dosya Ekleri

• IMG_6509.jpeg
    IMG_6509.jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Ben translateye girdimde bir şey dikkatimi çekti farklı açıdan monitöre bakınca ortasında sağında ve solunda böyle gözüküyor sadece translate ekranında

Görüntü bozulmalarının bak ucu açık olur. Tekrar aynı şeyleri anlatmak istemiyorum.
Bunu farklı bir sistemde test etmeden monitör arızalıdır diyemeyiz.
Çünkü servise gidiyor monitör sonra adamlar seni arıyor diyor ki "biz sorun göremedik" bu muhabbet yaşanmaması için garantiye al.

Görüntü bozulmalarının bak ucu açık olur. Tekrar aynı şeyleri anlatmak istemiyorum.
Bunu farklı bir sistemde test etmeden monitör arızalıdır diyemeyiz.
Çünkü servise gidiyor monitör sonra adamlar seni arıyor diyor ki "biz sorun göremedik" bu muhabbet yaşanmaması için garantiye al.

Haklısın yeni ekran kartını uygun oldugum zaman sipariş vermeyi düşünüyorum yakında almayı hedefliyorum yeni kartla deneyecegim gene de o translate ekranındayken görünen turuncu pixelleri çözemedim sadece translate ekranında gorunuyor beyaz screende denedim gorunmuyor

Geri
Yukarı