3699 TL PS4 Slim alınır mı?

Neden, PS4'ün kendine özel oyunları yok mu oynanacak?
PS3'ün de kendine özel oyunları vardı, PS4 çıktıktan sonra özel oyunlar kesildi. PS4'ün çıkmasına aylar kala PS3 alan kişiler "keşke bekleyip PS4 alsaydım" demişlerdi. Yine öyle olacak Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part II sonrası 3700 Lira verilen cihaza yeni oyun çıkmayacak.

PS3'ün de kendine özel oyunları vardı, PS4 çıktıktan sonra özel oyunlar kesildi. PS4'ün çıkmasına aylar kala PS3 alan kişiler "keşke bekleyip PS4 alsaydım" demişlerdi. Yine öyle olacak Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part II sonrası 3700 Lira verilen cihaza yeni oyun çıkmayacak.

Günümüzde hala PS3 satışı devam ediyor ama ve insanlar hala alıp PS3'e özel olan oyunları alıyorlar. PS4 çıktıktan sonra da çok uzun bir süre de kullanılmaya devam edildi PS3. Aynı şey PS4 için de geçerli, 5 çıktıktan sonra da kullanılmaya ve deli gibi satılmaya devam edilecek.

Altın veya döviz vb. değil bu yahu, oyun konsolu ve oyunlar. Oyun oynayıp eğlenmek için alınıyor, kar edip "yatırıp yapmak" için değil. Eğlenilecek oyun olduğu sürece değil PS4, PS2 bile gayette alınır ve oynanır. Aldıktan sonra sıkılana kadar kullanırsın, ihtiyacının ve isteğinin kalmadığını anlayınca da satarsın. Üstünüze yapışmıyor neticesinde.

Son düzenleme:
Günümüzde hala PS3 satışı devam ediyor ama ve insanlar hala alıp PS3'e özel olan oyunları alıyorlar. PS4 çıktıktan sonra çok üzün bir süre de kullanıldı. Aynı şey PS4 için de geçerli 5 çıktıktan sonra da kullanılmaya ve deli gibi satılmaya devam edilecek.

Altın veya döviz vb. değil bu yahu, oyun konsolu ve oyunlar. Oyun oynayıp eğlenmek için alınıyor, kar edip "yatırıp yapmak" için değil. Eğlenilecek oyun olduğu sürece değil PS4, PS2 bile gayette alınır ve oynanır. Aldıktan sonra sıkılana kadar kullanırsın, ihtiyacının ve isteğinin kalmadığını anlayınca da satarsın. Üstünüze yapışmıyor neticesinde.

PS4 çıktıktan sonra çok üzün bir süre de kullanıldı. Aynı şey PS4 demişsiniz galiba PS 3 olacakti birtanesi lütfen düzeltin ya da ben anlamadim :)

PS4 çıktıktan sonra çok üzün bir süre de kullanıldı. Aynı şey PS4 demişsiniz galiba PS 3 olacakti birtanesi lütfen düzeltin ya da ben anlamadim :)

Sonra'dan sonra "-da" yazmayı unutmuşum, "PS4 çıktıktan sonra çok uzun bir süre de kullanıldı." derken o uzun süre kullanılan şey PS3 oluyor.

PS5 Kasım'da çıkacak diyorlar. Zaten Mart'tan beridir bekliyorum ve çok sıkıldım beklemekten. Ben zaten çok oynamayacağım. Pes, F1, The Last of Us bana yeter düşüncesindeyim ama biraz daha ekleyip PC mi alsam diyorum şimdide.

PS5 Kasım'da çıkacak diyorlar. Zaten Mart'tan beridir bekliyorum ve çok sıkıldım beklemekten. Ben zaten çok oynamayacağım. Pes, F1, The Last of Us bana yeter düşüncesindeyim ama biraz daha ekleyip PC mi alsam diyorum şimdide.

PS5 Kasım'da çıkacak diyorlar. Zaten Mart'tan beridir bekliyorum ve çok sıkıldım beklemekten. Ben zaten çok oynamayacağım. PES, F1, The Last of Us bana yeter düşüncesindeyim ama biraz daha ekleyip PC mi alsam diyorum şimdi de.
Biraz daha ekleyebilme şansınız varsa PC alın, PS4 alın diyenlerin aklına uymayın. Bunu PS1'den bu yana tüm PlayStation'lara sahip olan biri olarak söylüyorum. PS5'in çıkışından itibaren PS4'e sadece FIFA ve PES gibi spor oyunları çıkar ya da Call of Duty ve Assassin's Creed gibi seri olan oyunlar birkaç defa daha oyun çıkarır. Sonrasında 3700 Lira verip yeni aldığın konsolda sadece eski oyunları oynarsın.

Geri
Yukarı