3699 TL PS4 Slim alınır mı?

Az bile denilebilir çünkü Xbox series X ve PS5 ilk defa grafik kartı olarak masaüstü bilgisayar seviyesinde gelecek ancak bu kartlar GTX1080 seviyesinde olacağından dolayı fiyatı masaüstü bilgisayar kadar olacaktır.
Fiyattan değil 6.000 - 12.000 arası makas biraz fazla olmuş sanki :)

Arkadaşlar Vatan PS4'ü satışlara açtı. Ben de GTA 5-days gone-God of War'lı paketi almayı düşünüyorum. Ne dersiniz n'apayım? Bir de bizim burada esnaf bi' abi var. Adam fat(teşhir) 2 kollu PS4'ü 2499 TL'ye; Slim(teşhir) 2 kollu PS4'ü 2799 TL'ye satıyor. Ondan mı alsam? Aslında biraz daha bekleyebilirim belki fiyat düşer diye ama siz ne dersiniz? The Last of Us 2'yi çok oynamak istediğim için istiyorum.
Vay be Slim o fiyatlara geldi mi ?🤪🤪

Ben eğer oyunlarını oynamamış olsaydım PS4 alırdım.Önce onun exclusive oyunlarını oynar ondan sonra PS5 alırdım.Konsol 7 yıllık olabilir ama yine de çok güzel exclusiveleri var.E ama o oyunlar PS5'e de gelecek evet... Karışık bir durum.Tamamen size bağlı.

Arkadaşlar sizce 3699 TL'ye bu paketi alsam yanında da birkaç oyunla birlikte. Vergi %50'den %20'ye düşmeden bir ay önce falan 3000'e satsam nasıl olur? Zaten The Last of Us 2 falan oynasam biraz zevkimi alsam yeter bana. Mantıklı gibi geliyor, siz ne dersiniz?

Arkadaşlar sizce 3699 TL'ye bu paketi alsam yanında da birkaç oyunla birlikte. Vergi %50'den %20'ye düşmeden bir ay önce falan 3000'e satsam nasıl olur? Zaten The Last of Us 2 falan oynasam biraz zevkimi alsam yeter bana. Mantıklı gibi geliyor, siz ne dersiniz?

Tek söyleyebilecegim. Kimseyi dinleme her şey hakkında kötü ve iyi yorum var ama herkesin görüşü 3700 TL biraz fazla, o paketi arkadaşım dolar 5 6 civarlarındayken 2300 mü 2700E mi ne aldı. Halen bile PS3 oyuncusu fazla PS4 sana sıkıntı çıkarmaz sırf sadece sadece oyun için istiyorsan PS4 alabilirsin PS5 çıktıgında hemen kimse PS5 geçmez ve oyun çıkmaya PS4'e bir müddet devam eder. Patlayacak isen al ya da az daha bekle. PS4 güzel tarafı herkes eşit şartlarda. Keyfin ne isterse onu yap.

Geri
Yukarı