37 bin TL'ye rig önerisi

Kaç gündür haberlerle ilgilenmiyorsunuz hocam?
Yada şöyle söyleyim doğu bölgesinde oturuyorum aynı tüketimi yaptık 2 ay sürecinde, 50 lira fark oldu 170 liralık faturada.
Dilerseniz özelden fotoğraf atabilirim.

Ocak zammını saymıyorum.
Hocam kazancınız dolar üzerinden oluyor dolar da artıyor mantıken. Mininge zaten yarın bitecekmiş gibi giriyor insanlar bitmiyor artıyor elektrik dediğiniz şey en fazla (37000 liralık RIG için) 100-200 lira artsın 300 dolar geliri var dolar 50 kuruş artsa çıkıyor zaten ki dolar her zaman elektrikten fazla artar.

Hocam kazancınız dolar üzerinden oluyor dolar da artıyor mantıken. Mininge zaten yarın bitecekmiş gibi giriyor insanlar bitmiyor artıyor elektrik dediğiniz şey en fazla (37000 liralık RIG için) 100-200 lira artsın 300 dolar geliri var dolar 50 kuruş artsa çıkıyor zaten ki dolar her zaman elektrikten fazla artar.
Doğru diyorsunuz, haklısınız. Ben kullanıcıyı deneyimsiz olarak gördüm uyarmak istedim baştan.

Size bir sorum olacak bu vergi cezası olayları doğru mu?

Ben Almanya'dan tanesi 330 euro ya 4 adet 1660 Super MSI Gaming X getirdim euro 9.89 iken ikinci el ama sıfır kullanılmamış şu an araştırıyorum 1660 Super yok ama 400euro civarına yine 2070 buluyorum. 37 bin güzel para ince eleyip sık dokuyun tavsiyem bu yönde olacaktır sağlıcakla kalın.

Bilgini ve tavsiyeni benimle paylaştığın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı