370 TL oyun önerisi

Qammaslart

Femtopat
RAM
16gb
Ekran kartı
RX 570 8GB
İşlemci
intel core i5 9400f
Evet bugün Ramazan Bayramı haliyle harçlıklarda alındı. Bende başladım Steam'den oyun aramaya fakat ne alsam bilemiyorum ve sizden oyun önerisi istiyorum. Böyle savaş falan aksiyon, çıtır, çerez keyifli oyun hikayeli de olsa olur fark etmez fakat keyifli olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
GoW alabilirsin arkadaşın dediği gibi. Oldukça güzel bir oyun -özellikle combatı- ama paranın hakkını verecek kadar saat sunmuyor. Oyunu platinlemem 49 saatimi aldı. Ve bu 49 saat sağda solda item toplamak, tüm challangeları bitirmeyi de içeriyor. Yani her anı dolu bir 49 saat değildi. Para sıkıntın yoksa GoW deneyimlemen gereken bir oyun, al gitsin. Eğer sürekli eline bu meblağlar geçmiyorsa paranı daha iyi değerlendireceğin bir sepet yapabiliriz. Bu akşam Die-a-lot İndirimleri başlayacak. Bu türden de birkaç şey koymayı düşünüyorum sepete.

GoW alabilirsin arkadaşın dediği gibi. Oldukça güzel bir oyun -özellikle combatı- ama paranın hakkını verecek kadar saat sunmuyor. Oyunu platinlemem 49 saatimi aldı. Ve bu 49 saat sağda solda item toplamak, tüm challangeları bitirmeyi de içeriyor. Yani her anı dolu bir 49 saat değildi. Para sıkıntın yoksa GoW deneyimlemen gereken bir oyun, al gitsin. Eğer sürekli eline bu meblağlar geçmiyorsa paranı daha iyi değerlendireceğin bir sepet yapabiliriz. Bu akşam die-a-lot indirimleri başlayacak. Bu türden de birkaç şey koymayı düşünüyorum sepete.

Yani sürekli para elime geçmiyor biraz daha fazla deneyim yaşamak eğlenmek istiyorum.

Geri
Yukarı