370 TL oyun önerisi

Ayrıca, Steam'de arşiv yapmayı seven biri misiniz, oyun oynamak mi tek derdiniz, bu da önemli.
Steam'deki birçok oyunun offline halini 10TL'ye temin etmeniz mümkün, ortak hesap açıp, o hesabı bir sürü kişiye satıp, herkesin offline oynamasını sağlayan saticilar var, FM2022 Cyberpunk, MB, RDR gibi oyunlarin ve daha fazlasinin offline modlarını bu sekilde de oynayabilirsin, bizza MB'yi ben öyle oynuyordum sonra Epic'ten satin aldım param olunca.

Tek derdim eğlenceli saran oyun oynamak.
Hunt: Showdown tavsiye ederim. Zevkli bir oyun.

Tamam listeye alıyorum.

Tek derdim eğlenceli saran oyun oynamak.

Tamam listeye alıyorum.

Dediğim gibi o halde 10-15 TL'ye içinde bayağı oyun olan offline hesaplar var, onlardan satin alabilirsiniz.
Olabilecek en düşük bütçeyle ancak böyle çıkarsınız, tabii ileride çalışırken ve butceniz varken gidip orjinallerini alın ama bir öğrencinin bu kurla oyun alması maalesef çok zor, ondan offline oyunları bu şekilde seçin, Online oynayacaklarinizi indirimde satın almanizi tavsiye ederim, eğer dediğim gibi offline hesapları bulmakta zorlaniyorsaniz, bana ulaşırsanız yardimci olurum.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun: Biraz tatiksel strateji, biraz gizlilik, biraz Japonya.
Euro Truck Simulator 2: Kafa dağıtmalık tır sürme simülasyonu.
SOMA: Sepette korku oyunu da olsun diye koydum. Normalde korku oyunları ile pek aram yoktur ama felsefi yönü beni etkilemişti.
Dying Light: Parkur, baksiyon. açık dünya ve zombi. Platinum sürümünü almanı tavsiye ederim.
Sid Meier’s Civilization® VI: Sepetteki asıl strateji oyunu. Tur, tur oynayarak insanlığın ilk döneminden son dönemine kadar strateji yapıyorsun. Ve bu esnada farklı yöntemlerle oyunu kazanıyorsun. Bir yerden sonra DLC alman gerekiyor ama.
STAR WARS Jedi: Fallen Order™: Açık dünya ve aksiyon. Hikayesi idare eder ama ışın kılıcını kullanmak zevkli.
Dead Cells: Doğuyorsun, ölüyorsun, doğuyorsun, ölüyorsun. Ama oynanışı iyi olduğu için ve ölümlerinin anlamı olduğu için eğlencel bir oyun.
BİOSHOCK: THE COLLECTİON: Şimdiye kadar oynadığım en iyi serilerden biri. Nereden öveceğimi bilemediğim için çok şey yazamıyorum. Oynayabiliyorsan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Tarzın değilse de paranı sonraki indirimler için saklarsın.
MİDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR GAME OF THE YEAR EDİTİON: Açık dünya ve aksiyon. Yüzüklerin Efendisi'ni seviyorsan oynamanı tavsiye ederim çünkü aynı evrende geçiyor.
MİDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR DEFİNİTİVE EDİTİON: Yukarıdaki oyunun devam oyunu.
Paint the Town Red: Sağda solda kavga çıkarıp adam dövdüğün kafa dağıtmalık bir oyun.
A Plague Tale: Innocence: Hikayesinde kaybolacağın lineer bir oyun.

Artan parayı da sonraki indirimlere saklarsın. İndirimler beklediğim kadar iyi değildi.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun: biraz tatiksel strateji, biraz gizlilik, biraz Japonya.
Euro Truck Simulator 2: kafa dağıtmalık tır sürme simülasyonu.
SOMA: sepette korku oyunu da olsun diye koydum. Normalde korku oyunları ile pek aram yoktur ama felsefi yönü beni etkilemişti.
Dying Light: Parkur, baksiyon. Açık dünya ve zombi. Platinum sürümünü almanı tavsiye ederim.
Sid Meier’s Civilization® VI: Sepetteki asıl strateji oyunu. Tur, tur oynayarak insanlığın ilk döneminden son dönemine kadar strateji yapıyorsun. Ve bu esnada farklı yöntemlerle oyunu kazanıyorsun. Bir yerden sonra DLC alman gerekiyor ama.
STAR WARS Jedi: Fallen Order™: Açık dünya ve aksiyon. Hikayesi idare eder ama ışın kılıcını kullanmak zevkli.
Dead Cells: doğuyorsun, ölüyorsun, doğuyorsun, ölüyorsun. Ama oynanışı iyi olduğu için ve ölümlerinin anlamı olduğu için eğlencel bir oyun.
BİOSHOCK: THE COLLECTİON: Şimdiye kadar oynadığım en iyi serilerden biri. Nereden öveceğimi bilemediğim için çok şey yazamıyorum. Oynayabiliyorsan kesinlikle oynamanı tavsiye ederim. Tarzın değilse de paranı sonraki indirimler için saklarsın.
MİDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR GAME OF THE YEAR EDİTİON: Açık dünya ve aksiyon. Yüzüklerin Efendisi'ni seviyorsan oynamanı tavsiye ederim çünkü aynı evrende geçiyor.
MİDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR DEFİNİTİVE EDİTİON: Yukarıdaki oyunun devam oyunu.
Paint the Town Red: Sağda solda kavga çıkarıp adam dövdüğün kafa dağıtmalık bir oyun.
A Plague Tale: Innocence: Hikayesinde kaybolacağın lineer bir oyun.

Artan parayı da sonraki indirimlere saklarsın. İndirimler beklediğim kadar iyi değildi.

Tamam çok sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı