370 TL oyun önerisi

Öyleyse bu akşam bi' sepet yapalım sana. Daha önce oynadığın oyunlar neler? Ona göre eleme yapayım şimdiden.
Hocam akşam için oyun ne önerirsiniz? 50-60 lirayı geçmezse iyi olur. Oynadığım oyunlar:
The Witcher Serisi
Cyberpunk 2077
The Long Dark
Left 4 Dead 2

Ücretsizlerde var ama paralı olarak bunlar var. Ekstra olarak ETS 2 ve Forza 4 var.

Hocam akşam için oyun ne önerirsiniz? 50-60 lirayı geçmezse iyi olur. Oynadığım oyunlar:
The Witcher serisi.
Cyberpunk 2077.
The Long Dark.
Left 4 Dead 2

Ücretsizlerde var ama paralı olarak bunlar var. Ekstra olarak ETS 2 ve Forza 4 var.

Tamam dostum hemen bakıyorum fiyatları ne, akşam eleme yapacağım çünkü.

The Witcher Serisi
Cyberpunk 2077
The Long Dark
Left 4 Dead 2

Akşam sevdiğiniz türleri de söyleyerek ayrı konu açarsanız yardımcı olurum. Arkadaşın konusunu dağıtmayalım şimdi.

Evet bugün Ramazan Bayramı haliyle harçlıklarda alındı. Bende başladım Steam'den oyun aramaya fakat ne alsam bilemiyorum ve sizden oyun önerisi istiyorum. Böyle savaş falan aksiyon, çıtır, çerez keyifli oyun hikayeli de olsa olur fark etmez fakat keyifli olsun.

İndirimi beklemezsen çok büyük hata edersin, Haziran 22'ye kadar dayan, para yüklerken Tosla'yi kullan +20TL harcama hakkın olur, oyun herkesin kişisel zevklerine bağlıdır dolayısıyla diyeceklerim bu kadar.

Tamam indirime de girmiş listeye alıyorum.

Tamam listeye ekliyorum.

Ayrıca, Steam'de arşiv yapmayı seven biri misiniz, oyun oynamak mi tek derdiniz, bu da önemli.
Steam'deki birçok oyunun offline halini 10TL'ye temin etmeniz mümkün, ortak hesap açıp, o hesabı bir sürü kişiye satıp, herkesin offline oynamasını sağlayan saticilar var, FM2022 Cyberpunk, MB, RDR gibi oyunlarin ve daha fazlasinin offline modlarını bu sekilde de oynayabilirsin, bizza MB'yi ben öyle oynuyordum sonra Epic'ten satin aldım param olunca.

Geri
Yukarı