3700 - 4300 TL Arası Sistem Toplama

Foras

Hectopat
Merhabalar, bu yaza değişimle, yeni bir sistemle başlamak istiyorum. Hep bir hevesten ziyade bu sefer kararımda ciddiyim. Yeni bileşenlerden bir habersiz kaldım bu yılda, bundan ötürü sizlerden benim için sistem toplamanızı rica edeceğim. Dolar kurundan kaynaklı sistemin bir kaç parçalarını peşin alıp diğer kalan parçaları taksitle satın almayı düşünüyorum, eğer kendime güvenirsem de toplam sistemi 6 ay taksitle satın alabilirim. Oyun oynayıp, video montajlayabilirim ya da gaza gelip Twitch yayını açabilirim de şimdiden yardımlarınız için teşekkür etmeyi borç bilirim, sağ olun var olun.

Öneriniz için teşekkürümü esirgeyemem, sağ olun. Tavsiye ettiğiniz ürüne gözden geçirdim ve içim ısındı, ancak bir kaç sorum var. Bir kaç araştırma yaptığımda yeni RGB fanlı kasalar çıktığını gördüm, üç yanı da temperli camlarla kaplı ve RGB fanlarla donatıldığını gördüm, o kasalardan birini kullanmak istesem havalandırma nasıl olur ?

Öneriniz için teşekkürümü esirgeyemem, sağ olun. Tavsiye ettiğiniz ürüne gözden geçirdim ve içim ısındı, ancak bir kaç sorum var. Bir kaç araştırma yaptığımda yeni RGB fanlı kasalar çıktığını gördüm, üç yanı da temperli camlarla kaplı ve RGB fanlarla donatıldığını gördüm, o kasalardan birini kullanmak istesem havalandırma nasıl olur ?
Mevcut kasanın da hava akışı gayet iyi zaten. Sırf RGB diye kasa almayın, kalitelisi var kalitesizi var.

Yardımlarınız için teşekkürümü esirgeyemem, sağ olun Caner bey. Kararımı önerdiğiniz sistemden yana verdim. Belki bütçemde ani bir düşüş yaşarsam ekran kartını RX 580 ile değiştirebilirim. Sağ olun, var olun.

Yardımlarınız için teşekkürümü esirgeyemem, sağ olun Caner bey. Kararımı önerdiğiniz sistemden yana verdim. Belki bütçemde ani bir düşüş yaşarsam ekran kartını RX 580 ile değiştirebilirim. Sağ olun, var olun.
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, şimdiden hayırlı olsun. :)

Bu hazır sisteme bi göz atın.Bu resim bende eskiden var olduğu için, linki şimdi hazır yok elimde.

Dosya Ekleri

• 4000-4500 i5 9400F+RX 580.png
    4000-4500 i5 9400F+RX 580.png
    70,4 KB · Görüntüleme: 49
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı