3700 TL Sistem Toplama

Nhympex8287

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Haziran atına doğru bir sistem almayı planlıyorum. Bütçem monitör olmadan 3700 maksimum 3750.
Önerilerinizi bekliyorum. Sinerji bilgisayar ya da itooyadan önerirseniz sevinirim. İtopyadan hazır sistem alıp ekleme çıkarma yapmak, sinerjiden kendimin topladığından daha kârlı. Yani beni 3-4 yıl rahat bir şekilde götürsün yeter. Sonra sadece depolamasını alıp yeni bir sistem kuracağım. İtopyadan hazır sistem ya da sinerjiden kendinizin topladığı sistemler olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle herkese merhaba. Haziran atına doğru bir sistem almayı planlıyorum. Bütçem monitör olmadan 3700 maksimum 3750.
Önerilerinizi bekliyorum. Sinerji bilgisayar ya da itooyadan önerirseniz sevinirim. İtopyadan hazır sistem alıp ekleme çıkarma yapmak, sinerjiden kendimin topladığından daha kârlı. Yani beni 3-4 yıl rahat bir şekilde götürsün yeter. Sonra sadece depolamasını alıp yeni bir sistem kuracağım. İtopyadan hazır sistem ya da sinerjiden kendinizin topladığı sistemler olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
Bence biraz bekle dolar arttığı için. Sistem toplanmaz şuan

neden illa itopya doların yüksek olduğu bir zamanda ucuz yerden almak gerekir daha ucuza bulamassın itopyada zaten ürün teknobiyotik den gelicek sana bu pc seni üzmez pubg yüksekde 60 alırsın en az
İtopyadan alma sebebim hazır pc'leri indirimli uygun fiyatlı satmaları sinerjide olabilir. Ben böyle birşey buldum.

Tg5 kırmızı led fan + corsair vs 550w+ ryzen3 2300x + b450 çipset anakart 3600

DH-i2/Intel i5 9400F/Asus Strix RX570 O4G/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA şu sistemde 120 GB SSD seçerek alabilirsiniz. İleride HDD falan eklersiniz.
Evet o şekilde de alabilirim teşekkür ederim önerin için bütçeyi biraz zorlarım HDD takarım 1 ay sonra.
Bu sistemde alınır ama kesinlikle 70 TL verip Ryzen 5 2600 alın. Pişman olmazsınız.
Peki a320 çipset anakartla alsam sıkıntı olur mu overclock yapmam 2600 alırsam?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı