3740₺'ye RX 5700XT alınır mı?

green_mirror

Centipat
Merhaba arkadaşlar, 3470 TL'ye Sapphire 5700 XT Nitro+ siparişi verdim. Fiyatı iyi geldi ama siz ne dersiniz? Amazon Germany'den aldım. Yeni nesli beklemeli miyim yoksa bu fiyata alıp 1-2 sene sonra mı yeni nesle geçeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 3470 TL'ye Sapphire 5700 XT Nitro+ siparişi verdim. Fiyatı iyi geldi ama siz ne dersiniz? Amazon Germany'den aldım. Yeni nesli beklemeli miyim yoksa bu fiyata alıp 1-2 sene sonra mı yeni nesle geçeyim?

Sipariş etmişsin zaten ve fiyat RX5700 fiyatında gayet iyi.

Türkiye'den mi sipariş ettiniz hocam. Ben de edebilirim süreç hakkında bilgilendirirseniz.

Türkiye'den mi sipariş ettiniz hocam. Ben de edebilirim süreç hakkında bilgilendirirseniz.

Moderatör arkadaş zaten düzgün yazdığım yazıyı belki bir iki harf yüzünden beğenmemiş saatlik ban atmış ama gidip kendisi benim başlığımı yanlış düzeltmiş 3470 dedim 3740 yazmış. O yüzden geç cevap verdim dostum. Kartı da amazon.tr üzerinden Amazon Germany'den aldım. Şu an indirim devam etmiyor maalesef. Bende sipariş gelmeden bir öneri almak istedim olmadı iade edebilirim diye. Ama alacağım fiyat benim de düşündüğüm gibi uygunmuş. Eğer bu tarz indirimleri takip etmek istersen bir diğer forumun sıcak fırsatlar bölümü var orayı takip edebilirsin. Şimdi adını vermiyim ban falan yerim.

Geri
Yukarı