RX 5700XT Alınır mı?

Demeanour

Hectopat
Herhalde tam olarak okumadınız ekran kartını Sapphire Nitro+ RX 5700 XT ile değiştireceğimi yazmıştım.
Pardon işte olduğum için hızlı okumaya çalıştım, Sapphire AMD kanadında en iyi markalardan birisidir. Alabilirsiniz, Çoğu sorunu son güncelleme ile gitti.

Ben aldım hatta bugün geldi. Kasa kırıktı sağ olsun Yurtiçi Kargo. Evinin yakınındaki Yurtiçi Kargo iyi ise al değilse alma

İncehesap Yurtiçi Kargo ile mi gönderiyormuş? İtopya UPS ile gönderiyor da o yüzden sordum daha iyi bir Kargo firması seçilebilirdi.

AMD en son yayınladığı güncellemeyle o tarz hataların büyük çoğunu hallettiğini okumuştum o yüzden alınabilir bir kart model olarak da Sapphire Nitro+ RX 5700 XT kartını öneririm Türkiye'de alabileceğin en iyi RX 5700 XT modelidir.

O hatalarının çözüldüğünü söyleyen arkadaşların yorumlarını bende gördüm ancak ben WattMan hatasından korkuyorum bir sıkıntı çıkarsa yapmam gereken işlemi bilmiyorum çünkü.

Bütçe yetiyorsa bu şekilde alın
Screenshot_20191120_225359_com.android.chrome.jpg
Screenshot_20191120_225359_com.android.chrome.jpg

Eşekten hayır gelmez hem bütçe varken almamın anlamı yok XPG modlelini tercih edin.
Ocak ayında elime 2000TL civarında para geçecek o yüzden taksit ile almayı düşünüyorum.Ancak bütçe yeterse ADATA XPG SX6000 alacağım.Ha birde Youtube başlamayı düşünüyorum.O yüzden 1TB HDD alacağım.
Edit:Olmaz ise ekran kartını Sapphire Pulse RX 5700 yapacağım.İnşAllah sıkıntı çıkarmaz iki kartta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı