38 bin TL monitör dahil sıvı soğutmalı PC toplama

Bütçe
38k
Kanka ben 5 ay önce RTX 4070TIYLı sistem aldım 30k ya monitörde dahil artık toplamalar bile çok pahalı oluyor tabii hala toplama PC yapılmaz diyemem güzel indirimler yakalayabilirsin sana tavsiyem güzel PSU'lu ve soğutmalı bir hazır sistem seçmen o sistemide buraya atarsan fiyat iyi mi kötümü eminim yardımcı olurlar.

Kanka ben 5 ay önce RTX 4070TIYLı sistem aldım 30k ya monitörde dahil artık toplamalar bile çok pahalı oluyor tabii hala toplama PC yapılmaz diyemem güzel indirimler yakalayabilirsin sana tavsiyem güzel PSU'lu ve soğutmalı bir hazır sistem seçmen o sistemide buraya atarsan fiyat iyi mi kötümü eminim yardımcı olurlar.
4060 ti monitör dahil sistem topladım dün 41k ya. Sıvı soğutma almadım, sizce elzem midir? Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum; 4060 Ti 16 GB VRAM, i5 13400f sisteme 27 inch 2 k monitör aldım. Oyunlarda vs. bir sıkıntı olur mu sence? Monitör sisteme uyumlu mu?

4060 Ti monitör dahil sistem topladım dün 41k ya. Sıvı soğutma almadım, sizce elzem midir? Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum; 4060 Ti 16 GB VRAM, i5 13400F sisteme 27 inch 2 k monitör aldım. Oyunlarda vs. bir sıkıntı olur mu sence? Monitör sisteme uyumlu mu?

Hocam ben 4060 Ti için 2K monitör önermiyorum ama almışsınız yapacak bir şey yok 41k aşırı pahalı tabii ki şu anki fiyatları çok bilmiyorum ama 4-5 ay önce RTX 4070TIYLı sistemi monitörle beraber 30kya topladım

4060 Ti monitör dahil sistem topladım dün 41k ya. Sıvı soğutma almadım, sizce elzem midir? Ayrıca bir soru daha sormak istiyorum; 4060 Ti 16 GB VRAM, i5 13400F sisteme 27 inch 2 k monitör aldım. Oyunlarda vs. bir sıkıntı olur mu sence? Monitör sisteme uyumlu mu?

Bence bunun için bir konu açın

Masallah, sivi sogutma falan isteniyor ama nasıl edecegiz onu?

224 XTS sogutucu yeter.

224 XTS sogutucu yeter.

Hocam RTX 4070e 5600 işlemcisi asla yeterli değil darboğazdan nefes alamazsınız

Hocam RTX 4070e 5600 işlemcisi asla yeterli değil darboğazdan nefes alamazsınız.

QHD monitor attim, darbogaz azalir. Ekran karti yuksek tutmak isterse oyle olabilir. Eger derse ben AM5, DDR5 ve QHD babalar, krallar, padisahlar gibi dengeli sistemle oynamak istiyorum diye; buna bakabilir.

Hocam RTX 4070e 5600 işlemcisi asla yeterli değil darboğazdan nefes alamazsınız
yani 2k monitörle yatıştırır çoğunu ama bence 5800x3d olması lazım

QHD monitor attim, darbogaz azalir. Ekran karti yuksek tutmak isterse oyle olabilir. Eger derse ben AM5, DDR5 ve QHD babalar, krallar, padisahlar gibi dengeli sistemle oynamak istiyorum diye; buna bakabilir.

işte bu olur

yani 2k monitörle yatıştırır çoğunu ama bence 5800x3d olması lazım

işte bu olur
ama anakart değişmeli

224 XTS sogutucu yeter.

Benim de sistem konusunda bilgim var bir akraba için toplayacağım da hangi ekran kartını seçmem gerektiğine karar veremiyorum RTX 3060 Ti sistem toplıyayım diyorum onun yerine 6800XT de toplayabilirim sence hangisini seçmek mantıklı olur 3060 Ti seçersem diğer parçalar daha iyi olur ama 6800XT seçersem diğerleri biraz düşük kalır gibi.

Benim de sistem konusunda bilgim var bir akraba için toplayacağım da hangi ekran kartını seçmem gerektiğine karar veremiyorum RTX 3060 Ti sistem toplıyayım diyorum onun yerine 6800XT de toplayabilirim sence hangisini seçmek mantıklı olur 3060 Ti seçersem diğer parçalar daha iyi olur ama 6800XT seçersem diğerleri biraz düşük kalır gibi.

3060 Ti ne? Bu butceye cucuk gibi kalir. Attigim sistemlere bakabilirsiniz. 6800XT olursa DDR5 olmaz. QHD monitor de dahil ve bu bütçe icin bence artik QHD oyunculuk sart!

Yeni konular

Geri
Yukarı