İstanbul ise şişli tarafında servispoint var faturasıyla birlikte kutuyu atmadıysanız götürün kargo yapacaksanız iyi sarın bir şey olmasın. Kutuyu attıysanız güvenli bir şekilde de sarıp herhangi bir kutuya koyabilirsiniz. Bir kağıda sorununuzu yazın.
Sıcaklığının 90 dereceye çıktığını söyleyin voltaj moltaj hiç detaylandırmayın öyle garantiyi riske atmanın anlamı yok :) sonuçlanınca beni de bilgilendirirsiniz :)

ServisPoint - Google'da Ara yer burası.

İstanbul ise şişli tarafında servispoint var faturasıyla birlikte kutuyu atmadıysanız götürün kargo yapacaksanız iyi sarın bir şey olmasın. Kutuyu attıysanız güvenli bir şekilde de sarıp herhangi bir kutuya koyabilirsiniz. Bir kağıda sorununuzu yazın.
Sıcaklığının 90 dereceye çıktığını söyleyin voltaj moltaj hiç detaylandırmayın öyle garantiyi riske atmanın anlamı yok :) sonuçlanınca beni de bilgilendirirsiniz :)

ServisPoint - Google'da Ara yer burası.

Ürünün kendi eşyalarını koymayı unutmayın vidasıdır falan sorabilirler.

Garantisi var fakat nereye gönderebilirim İstanbul için bir tavsiyeniz var mı aldığım firmaya mı yoksa direk MSI'a mı iletmeliyim bir de ürünü.

Değişim/iade talebi çıktığı zaman sizin e posta adresinize bir yazı gelecek e posta adresinizi ve isminizi kontrol edin sorun yaratıyorlar çünkü başıma geldi.
E posta yanlış olursa o yazı hiç ulaşmaz size. Arayıp düzelttirmeniz gerekir.
Daha sonra satın aldığınız yer benim hepsiburadaydı oradan talep oluşturdum iade talebi diye bir kısım vardı faturayı ve o size gönderilen yazıyı (pdfi) oraya yüklüyorsunuz farklı yerse belki e posta isterler değişim mi iade mi size kalmış onu yazıyorsunuz sonra öyle sonuçlanıyor.

Dediğim gibi piyasada pahalı diye ben de o gün öyle değişim yapmıştım ama baştan diyorum bence iade et kurtul.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler bilgiler için, güngören tarafındayım biraz uzakmış bir de iade yaparsam en az 1000 lira üzerine koymam gerekecek yeni alırken çünkü ben 1300 civarına almıştım şu an 1900 olmuş bile başka model markalara baktım 2300 2400 civarlarındalar çok zor şu şartlarda iade...

Çok teşekkürler bilgiler için, güngören tarafındayım biraz uzakmış bir de iade yaparsam en az 1000 lira üzerine koymam gerekecek yeni alırken çünkü ben 1300 civarına almıştım şu an 1900 olmuş bile başka model markalara baktım 2300 2400 civarlarındalar çok zor şu şartlarda iade...

Rica ederim ne demek kendim çektiğimden biliyorum en azından başkaları uğraşmasın ben de indirim bekliyorum ben de şu an 2700X in stok fanını kullanıyorum abimden AMD Wraith en azından güzel bir şey de idare ediyor şimdilik beni.

Rica ederim ne demek kendim çektiğimden biliyorum en azından başkaları uğraşmasın ben de indirim bekliyorum ben de şu an 2700X in stok fanını kullanıyorum abimden AMD Wraith en azından güzel bir şey de idare ediyor şimdilik beni.

Bende de Wraith Prism var ama takamıyorum çünkü ön panele taktığım fanlar için fan vidası yok elimde radyatörle beraber bağladığım vidalar var sadece sıvı soğutmayı söktüğüm zaman ön fanlar boşta kalıyor bir de o sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı