3D yazıcı nasıl toplanmalı?

akobia1

Hectopat
Direksiyon seti yapacağım bunun içinde 3D yazıcı gerek(parçaları basabilmek için) Prusa i3 toplamayı düşünüyorum. Önerileriniz varsa açığım ilk defa toplayacağım ama bu konularda yetenekli ve bilgiliyim aynı zamanda birçok aletimde var atölyede. Sizce en mantıklı hangi yazıcı toplanır? Bütçe ne kadar az olursa o kadar iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteden ödün vermeden alınabilecek en iyi yazıcı ender 3 zaten. i3 toplamak bence mantıksız. Sanırım ilk yazıcınız olacak. Bu yüzden yeni yazıcı toplamak çok zor olur. Benim önerim ender 3 alın ve biraz ilerleyin. Paranız olunca farklı seçeneklere bakarsınız veya kendi makinenizi toplarsınız.

Şimdi ailemlede konuştum abs ya da abg olması lazım 3D yazıcı 3K civarı önerebileceğiniz var mı?
@NothingGood @Salih Gürbüz.

Son düzenleme:
Direksiyon seti yapacağım bunun içinde 3D yazıcı gerek(parçaları basabilmek için) Prusa i3 toplamayı düşünüyorum. Önerileriniz varsa açığım ilk defa toplayacağım ama bu konularda yetenekli ve bilgiliyim aynı zamanda birçok aletimde var atölyede. Sizce en mantıklı hangi yazıcı toplanır? Bütçe ne kadar az olursa o kadar iyi.

İlge ipek in yaptığı direksiyon setini mi yapacaksiniz Arduino Leonardo olan

Yeni konular

Geri
Yukarı