3DS Max için Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamlar...
Bu kadar hırsla karşı çıkmanıza ve Chris Bey'i "uydurmacılıkla" itham etmenize ÜZÜLDÜM.Keşke önce biraz bekleseydiniz...
AÇIK YAZAYIM;
KENDİSİNE ÜNLÜ BİR DONANIM FORUMU (TAHMİN ETTİĞİNİZ SİTE) ÜZERİNDEN ULAŞTIM VE BU KONULARDA DİĞER ÜYELERE DE YARDIMCI OLDUĞUNU GÖRÜNCE BANA DA YARDIMCI OLMASINI RİCA ETTİM VE SAĞOLSUN KENDİSİ BENİ KIRMADI...KENDİSİNE BİR KEZ DAHA TEŞEKKRÜLER...

Şuanda uydurduğun çok belli. Özel mesaj atmasına imkanı yok. Ayrıca senden 3 ay önce mesaj atmış. Senden nasıl yardım istesin ?

- - - Güncellendi - - -

Zoruna gitti galiba...:)Herhalde seni bugüne kadar "adam" yerine koyup da hiç hoş karşılayan olmamış galiba... :)
Dur sana hoşgeldin diyeyim, ufak çocuk seni...:)
"Hoşgeldin...din din din...":)
Tatmin oldun mu şimdi?

"Benim hiç "hoşgeldin" diyenim olmadı abi...":) ... dediğini duyar gibiyim...:)
Bir de konuya atılmamış hoşgeldin mesajı eksikti, o da atıldı ya... Tam oldu işte!

Mahalle arkadaşını da al git, boşuna yer kaplıyor senin hesabın veri sunucularında.

Forum hakkında önce bilgi sahibi ol sonra gel LÜTFEN !

Ayrıca 3 Ay önceki konuyu ne amaçla canlandırıyorsunuz ki ? Eğer bütçeniz arttı ise söyleyin ona göre düzgün bir öneri yapalım. Haa yok gene aynı ise i5 4670 - 4670K'lı bir sistem toplayın. Bu süre zarfında zaten HD 4600 sizi götürecektir. Sonra alırsınız GTX 780Ti veya çıkarsa 790 Render keyfinize bakarsınız.

Kendisiyle aynı mahallede yaşamayı emin ol ki isterdim, fakat şimdilik bu foruma davet edebildim...:)
Hem gidecek biri varsa o da senin gibi bir "piskevit bebesi" dir...:) Misketlerini de al, evinin yolunu tut...:)
Benim bu forumdaki hesabımla ilgili yorum yapmak senin gibi "adam yerine koyulmayan" bir bebenin haddine değil...:)
Şimdi sen bu dünyada daha fazla GEREKSİZ yere oksijen tüketip, YER işgal edip, bilgi alış verişi yapan insanların AYAĞINA BAĞ olma...:)

Mahalle arkadaşını da al git, boşuna yer kaplıyor senin hesabın veri sunucularında.

Üzerinden uzun süre geçmiş forum konusunu canlandırmak genelde hoş karşılanmaz fakat iki taraf da net bilgiler vermeyip ön yargılı bir halde yanıtlar yazdığı için iş farklı bir boyut almış. Umarım bu durumu karşılıklı olarak tekrarlamaz ve işi aşağılayıcı veya hakaret boyutuna vardırmadan tatlıya bağlarsınız. Konu altında da tek bir tartışma mesajı daha gelmesi durumunda konuyu kitlemek zorunda kalacağımı bildiriyorum. Herkese iyi akşamlar, iyi forumlar efendim.

Şimdi düşündüm de, cevap vermemek daha iyi. Sana cevap versem ne olacak sanki?

Sayın Technopat moderatorlerini bu konuya davet ediyorum, zaten bir üstteki mesajını da moderatörlere rapor ettim. Şimdi kafanı duvarlara vurup anama bacıma küfür edebilirsin.

Böyle basit bir durumu karşılıklı olarak bu hale getirdiğiniz için hepinizi tebrik ediyorum. Bu kadar öfkeli yorumlara ne gerek var değerli üyelerimiz. Konuya birçok bilgili insan gerekli yanıtı verdiği için ve konu sapmaya başladığı için kilitlemek durumundayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı