Çözüldü 3DS Max V-ray render'da siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sahne ve ayarlar ekran görüntüleri, ayrı ayrı, önceki render duruyorsa onun da görüntüsü fikir verir.

Bunları veremeyeceksen, dosyayı yeni bir isimle kaydet, önceden alabildiğin render dosyasının üzerine kaydetme, bilgisayarını kapatıp aç, dene bakalım.

Kendiliğinden düzeldi. Autodesk programları sorunlu biraz maalesef.
3DS Max 2023 kullanıyorum. Vray ile render alırken siyah ekran veriyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım.
Vray versiyon? Kırık? Kamera koydun? Seçtin? Işık? HDRI? Ayarlar ve ekran ve render log ekran görüntüleri?

Ya da boşver max'i Blender'a geç.

Vray versiyon? Kırık? Kamera koydun? Seçtin? Işık? HDR'ı? Ayarlar ve ekran ve render log ekran görüntüleri?

Ya da boş ver Max'i Blender'a geç.

3DS Max orijinal, vray crack. Her şeyi düzgünce yaptım. Dersimden dolayı mecburen yapmam gerekiyor 3DS Max ile. Daha çok yeniyim ama herhangi bir hata alacak bir şey yok çünkü ilk alışımda render alabildim ama ikinci alışımda böyle bir hata oldu. Hiçbir ayar da değiştirmedim. Aynı projeyi aynı yeri ikinciye render alamadım.

Vray versiyon? Kırık? Kamera koydun? Seçtin? Işık? HDR'ı? Ayarlar ve ekran ve render log ekran görüntüleri?

Ya da boş ver Max'i Blender'a geç.

3DS Max'te vray de 2023.

3DS Max orijinal, vray crack. Her şeyi düzgünce yaptım. Dersimden dolayı mecburen yapmam gerekiyor 3DS Max ile. Daha çok yeniyim ama herhangi bir hata alacak bir şey yok çünkü ilk alışımda render alabildim ama ikinci alışımda böyle bir hata oldu. Hiçbir ayar da değiştirmedim. Aynı projeyi aynı yeri ikinciye render alamadım.

3DS Max'te vray de 2023.
Sahne ve ayarlar ekran görüntüleri, ayrı ayrı, önceki render duruyorsa onun da görüntüsü fikir verir.

Bunları veremeyeceksen, dosyayı yeni bir isimle kaydet, önceden alabildiğin render dosyasının üzerine kaydetme, bilgisayarını kapatıp aç, dene bakalım.

Kendiliğinden düzeldi. Autodesk programları sorunlu biraz maalesef.

Çözüm

Geri
Yukarı