3'lü prize süt döküldükten sonra elektrik vermiyor

Sco_rpion

Hectopat
Yer
Los Santos
Daha fazla  
Meslek
Yancı
Arkadaşlar üçlü prize süt döküldü. Prize sadece bilgisayar ve modem kabloları bağlıydı. Şu an elektrik yok. Şaltere baktım atmamış, ne yapabilirim?

Bir tornavida ile prizi sokup içini temizleyebilirisiniz sonrasında düzelecektir yalnız dikkat edin yanlış bağlamayın kabloları.

Arkadaşlar üçlü prize süt döküldü. Prize sadece bilgisayar ve modem kabloları bağlıydı. Şu an elektrik yok. Şaltere baktım atmamış, ne yapabilirim?

Evdemi elektrik yok yoksa sadece prizdemi.

Bir tornavida ile prizi sokup içini temizleyebilirisiniz sonrasında düzelecektir yalnız dikkat edin yanlış bağlamayın kabloları.

Evdemi elektrik yok yoksa sadece prizdemi.
Evde yok.

Hacı abi binanın ana şalteri atmış olabilir yada TOKI gibi yerleşik binalarda oturuyorsanız bina bilgisayarı size giden gücü kesmiş olabilir.
Apartta oturuyorum.

Evde yok.

Apartta oturuyorum.
Binanın çıkış bölümünde sigortaların bulunduğu bir yer olacak oradan atmıştır muhtemelen. Bina görevlin varsa ona danış.

Sadece bende yok herkesde var şuan.
Bende aynı durumda kaldım binanın çıkış kapısının sağında yada solunda genelde sigortalar olur oradan açtım düzelttim. Sende dene ama sakın kendi başına önlem almadan yapma en azından kumaş eldiven tak.

Geri
Yukarı