4.000 TL konsol seçimi

ErdoganT

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Maksimum 4000 TL civarında bir konsol almak istiyorum. Tercihim Xbox Series S'ten yana fakat sormadan edemeyeceğim, doğru mu yapıyorum? Küçük, sessiz çalışması ve 2K'ya kadar ve 120 FPS'e çıkabilmesi artıları fakat disk girmemesi ve alanının yaklaşık 370 GB'ın kullanılabilmesi beni düşündürüyor. Ne yapmalıyım? İleri dönük bir konsol almak istediğimden de Series S istiyorum ama asıl soru, doğru mu yapıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox series S ten başka alternatif yok gibi gözüküyor zaten yeterince kuvvetli. Hafıza konusunda dediğiniz sıkıntı var ama maalesef başka alternatif yok ondan önceki nesil konsollar için artık optimize oyun çok çıkmayacak ve desteği gün geçtikçe daha da kesilecek.

Yurtdışından Series X'de bulabilirsin kendi gitme imkanın varsa. Dolar'ın seyrine göre paranı dolar yapıp bekle derim.

Herkese merhaba. Maksimum 4000 TL civarında bir konsol almak istiyorum. Tercihim Xbox Series S'ten yana fakat sormadan edemeyeceğim, doğru mu yapıyorum? Küçük, sessiz çalışması ve 2K'ya kadar ve 120 FPS'e çıkabilmesi artıları fakat disk girmemesi ve alanının yaklaşık 370 GB'ın kullanılabilmesi beni düşündürüyor. Ne yapmalıyım? İleri dönük bir konsol almak istediğimden de Series S istiyorum ama asıl soru, doğru mu yapıyorum?

Xbox Series S 120 FPS alacak diyorlar ama maalesef alamaz. 6000 TL'ye ya Xbox Series X'ya da Series S öneririm bende. 120 FPS alamaz dediğime bakmayın 60 FPS hiçte az değil.

Geri
Yukarı