4.5 5 aylık gelişim nasıldır?

RoadMix

Kilopat
Daha fazla  
İyi sosyaller. İlk fotoğraf başlamadan önceki sonrakiler ise günceldir. Güncel kilom 78. Simit tarafında yağlanmam oldu nasıl bir yol izlemeliyim?

Boyum: 180

Dosya Ekleri

• 1704923182749 (1).jpg
    1704923182749 (1).jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 81
  • 1714412800993.jpg
    1714412800993.jpg
    143,3 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20240429-205211.jpg
    Screenshot_20240429-205211.jpg
    362 KB · Görüntüleme: 82
Yeterli şekilde büyümüşsün bence, cut zamanı gelmiş. Yazda geliyor zaten yağ yakıp daha fit olabilirsiniz.
Normal öğünlerimle devam etsem yani örnek veriyorum 2000 kalori yetiyorsa ben yine 2000 alıp kardiyolara biraz önem versem kütlemi arttırıp yağ yakabilir miyim? Yoksa kütle arttırmam için illa kalori fazlası şart mıdır

Büyümeye devam hocam şuan cut gibi şeylere hiç bakınma. Bu yazı da bulkta geçiriyoruz diğer yaz plajdayız hesabı. 5 ayda ne olsun cut yapasın mazallah emeklerin boşa gider maşallah güzel gitmişsin. Yağı hem çok dert etme hem de çok salma şimdilik. Olabildiğince temiz beslenmeye çalış. Dediğim gibi sabırlı ol büyümeye devam et ki diyet yapıp yağ oranını düşürmeye çalıştığında sizelı ol cücük gibi kalma.

Büyümeye devam hocam şuan cut gibi şeylere hiç bakınma. Bu yazı da bulkta geçiriyoruz diğer yaz plajdayız hesabı. 5 ayda ne olsun cut yapasın mazallah emeklerin boşa gider maşallah güzel gitmişsin. Yağı hem çok dert etme hem de çok salma şimdilik. Olabildiğince temiz beslenmeye çalış. Dediğim gibi sabırlı ol büyümeye devam et ki diyet yapıp yağ oranını düşürmeye çalıştığında sizelı ol cücük gibi kalma.
O zaman bir süre daha temiz kilo alımına devam hocam. 83 85 kg olma hedefim var temiz şekilde inşallah ulaşmak istiyorum.

O zaman bir süre daha temiz kilo alımına devam hocam. 83 85 kg olma hedefim var temiz şekilde inşallah ulaşmak istiyorum.
Güzel hedef özellikle boyunda definasyon sonunda 83-85 kilo kalırsan, ki bunun için bulkta daha yüksek kilolara çıkman gerekecek, çok güzel bir form yakalarsın inşallah.

Nereye bulk devam hocam? yağ oranını %30 mu yapacak adam. Sonra yağ fıçısı olunca yağ oranını düşürmek için uğraşır durur.

5 ay için iyi formun var ama biraz dürüst olmak gerekirse yemek yemeyi bir tık abartmışsın çünkü bel kısımında yağ var. Kilo almaya devam etmeni önermiyorum.
Bel bölgemde yağlanma mevcut hocam fakat kilo vermek için henüz yeterli bir kütlemin olduğu konusunda şüphelerim var. Siz ne önerirsiniz şunu şunu yap açısından

Kendimden örnek vereyim boy 1.86 86-87 kiloyum şuan. Hedefim 93-94 olup cut yapmak lakin benim şuanlık yağ oranım %15. Ben kilo almaya devam etsem de max %20 yi görürüm. Tavsiyem bu yaz biraz fit takılıp kışa girerken bulka başlayıp o fit vücuda kütle eklemek. Diğer türlü daha da yağlarsanız yağ yakmak için cidden çok yorucu ve eziyetli bir dönem geçirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı