4.5 5 aylık gelişim nasıldır?

İyi sosyaller. İlk fotoğraf başlamadan önceki sonrakiler ise günceldir. Güncel kilom 78. simit tarafında yağlanmam oldu nasıl bir yol izlemeliyim?

Boyum: 180.

Hocam omuzlara vurmuşunuz iğneleri göğüse kalmamış şaka bir yana güzel gelişme fakat anladığım kadarıyla bitık sağlıksız beslenmişsiniz. Göğüse ağırlık verin bacağı atlamayın.

@RoadMix hocam benim sana verebileceğim en güzel tavsiye burada veya bu gibi ortamlarda ne beni ne de bi başkasını gereğinden fazla umursama. YouTube da işini hakkıyla yapan profesyoneller var. Özellikle ağırsağlam güray aydın gibi bilimsel makaleler ile konuşan adamları dinlemeni tavsiye ederim. Hatta kendin de bu makaleleri takip edebilirsen çok güzel olur. İyi gelişmeler.

62 kilo iskelet olarak başladım, 86 ya çıkmam 1 yılı geçti ve metabolizma/genetik etkenlerden dolayı yağ oranımı en azda tutabildim. Hızlı olarak alsaydım göbek duba gibi olmuştu, o yüzden biraz yağları eritip ondan sonra kütle koymaya devam etmen tarafındayım ve tabi ki senin bileceğin iş. Kendini hazır hissetmiyorsan veya daha da büyüyeyim yağlanmamın çokta önemi yok diyorsan kendin bilirsin.

Kendimden örnek vereyim boy 1.86 86-87 kiloyum şu an. Hedefim 93-94 olup cut yapmak lakin benim şu anlık yağ oranım %15. ben kilo almaya devam etsem de Max %20'yi görürüm. Tavsiyem bu yaz biraz fit takılıp kışa girerken bulka başlayıp o fit vücuda kütle eklemek. Diğer türlü daha da yağlarsanız yağ yakmak için cidden çok yorucu ve eziyetli bir dönem geçirirsiniz.

Bende o kilolardayım hocam ağırlıklarınız ne durumda bench vs.

@RoadMix hocam benim sana verebileceğim en güzel tavsiye burada veya bu gibi ortamlarda ne beni ne de bi başkasını gereğinden fazla umursama. YouTube da işini hakkıyla yapan profesyoneller var. Özellikle ağırsağlam güray aydın gibi bilimsel makaleler ile konuşan adamları dinlemeni tavsiye ederim. Hatta kendin de bu makaleleri takip edebilirsen çok güzel olur. İyi gelişmeler.
Yabancı olarak Jeremy Ethier ve ATHLEAN-X'e bakmanı öneririm. Bu işin youtube'da natural olarak 1 numaralı adamı Athlean-X izle neden öyle dediğimi anlayacaksın.

Hocam omuzlara vurmuşunuz iğneleri göğüse kalmamış şaka bir yana güzel gelişme fakat anladığım kadarıyla bitık sağlıksız beslenmişsiniz. Göğüse ağırlık verin bacağı atlamayın.
Başlarda hızlı kilo alma şeyiyle ne geldiyse yedim öne hocam da bir müddettir sağlikli gitmeye çalışıyorum.

Bende o kilolardayım hocam ağırlıklarınız ne durumda bench vs.
Bench ile set olarak 100-105 arası rahat atabiliyorum. 100 ile 7 tekrar çıkıyor genelde, dumbell incline presste 35 likler ile atıyorum tekrar sayısı değişiyor enerjime göre. Ben biraz da güçlenme tarzında antrenman biçimi uyguluyorum, 12-15 tekrar yerine 6-10 tekrar arası uyguluyorum bazı hareketlerde.

Başlarda hızlı kilo alma şeyiyle ne geldiyse yedim öne hocam da bir müddettir sağlikli gitmeye çalışıyorum.
vücudunuz güzel fakat düzenli beslenmeye çalışın kalori hesabı yapın

Bench ile set olarak 100-105 arası rahat atabiliyorum. 100 ile 7 tekrar çıkıyor genelde, dumbell incline presste 35 likler ile atıyorum tekrar sayısı değişiyor enerjime göre.

Benchi seven biri daha ama icline pressi biraz dümenlemişsin gibi (bende)

Geri
Yukarı