4-5 Ay İçin PS3 Almak Mantıklı mı?

RIPSHOT

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar, yazın memlekete gideceğim. Memlekette sıkılmamak için uygun fiyatlı bir oyun cihazı gerekiyor. PC götürürüm ama zor olur gerek olmadığını düşündüm. Onun yerine E-Spor oyunları oynamak için mini bir orta-düşük sayılabilecek sistem götürüyorum. Bunun için 4-5 ay için PS3 alıp sonra da satacağım. Hiç PS3 sahibi olmadım. Ne almalıyım, maksimum 550 TL bütçem var. 1-1.5 ay boyunca güncel oyun oynamamak bir eksiklik olur mu? Ne yapayım sizce?

PS3'te guncel oyunu unutun.

Almisken kirik alin. Orijinal oynayin ama CFW kurulu makina alin. Uzun kullanmak isterseniz Slim yada Fat kasa alin. Superslim ucuzdur ama Sony neresinden kisabiliriz diye oturmus dusunmus. Plastik yigini bir makina yapmis.

Tavsiyem: CECHK04, CECHL03
Slim kasalar ile arasinda ki tek fark tavsiyelerimin RSX (GPU)& CELL (CPU) NM'si 65NN. Slim kasanin ki 45NM.

Kirik alin derken korsana tesvik etmiyorum. Mod yapmak istersiniz yapamazsiniz, orijinal oyunlarinizin yedeklerini alamazsin vs. Orijinal kullanin ama makina kirik olsun.

PS3'te guncel oyunu unutun.

Almisken kirik alin. Orijinal oynayin ama CFW kurulu makina alin. Uzun kullanmak isterseniz Slim yada Fat kasa alin. Superslim ucuzdur ama Sony neresinden kisabiliriz diye oturmus dusunmus. Plastik yigini bir makina yapmis.

Tavsiyem: CECHK04, CECHL03
Slim kasalar ile arasinda ki tek fark tavsiyelerimin RSX (GPU)& CELL (CPU) NM'si 65NN. Slim kasanin ki 45NM.

Kirik alin derken korsana tesvik etmiyorum. Mod yapmak istersiniz yapamazsiniz, orijinal oyunlarinizin yedeklerini alamazsin vs. Orijinal kullanin ama makina kirik olsun.
Cevabınız için teşekkürler. 450TL fiyata bir tane aldım kırık cihaz. Yaz sonuna doğru satacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı