Elektronik ₺4,799 - Corsair RM750x Shift Güç Kaynağı

Bu fiyata FSP Hydro GT GEN5 varken alınır mı bilemedim.

Bu fiyata hoş. Alacaksanız kasanızla uyumlu olduğuna emin olun almadan.

Bu varken almazdım. ATX 3.0 desteklemeyen 750W bir PSU bu parayı bence hak etmez.

Bu varken almazdım. ATX 3.0 desteklemeyen 750W bir PSU bu parayı bence hak etmez.
Atx 3.0 sertifikasını alabilecek bir psu rmx shift, sadece sertifikası alınmamış. A850GL'den daha iyi psu'lar var yanı sıra bu bütçede.

ATX 3.0 sertifikasını alabilecek bir PSU RMx Shift, sadece sertifikası alınmamış. A850GL'den daha iyi PSU'lar var yanı sıra bu bütçede.

Hocam güç kaynağının 12VHPWR girişi yok mecburen çoğaltıcı kullanması gerekiyor alan kişinin. Hangi modellerden bahsediyorsunuz? Atabilir misiniz?

Hocam güç kaynağının 12VHPWR girişi yok mecburen çoğaltıcı kullanması gerekiyor alan kişinin. Hangi modellerden bahsediyorsunuz? Atabilir misiniz?
Nzxt c850 gold 2022, rm750x shift, bitfenix bfg gold, msi a850gf daha iyi. Psu tarafı 12vhpwr girişi pcie 5.0 oluyor atx 3.0 değil, farklı şeyler. Kart ile gelen squid adaptörü kullanmanında bir sakıncası yok.

Nzxt c850 gold 2022, rm750x shift, bitfenix bfg gold, msi a850gf daha iyi. Psu tarafı 12vhpwr girişi pcie 5.0 oluyor atx 3.0 değil, farklı şeyler. Kart ile gelen squid adaptörü kullanmanında bir sakıncası yok.
Performans dışında a-gl serisinde kullanılan fanda dandik bir fan ve fan curve'ü agresif, o yüzden baya sesli çalışan bir psu. Hele rmx shift'e kıyasla.

Geri
Yukarı