4 Ay Mining Yapılmış GTX 1070 Ti Alınır mı?

Günde 3 saat tam yükte kullanacağını tahmin edelim.

3 x 30 = Ayda 90 saat eder.

Mining'de ise her gün tam yükte çalışır.

24 x 30 = Ayda 720 saat eder.

yani 1 ayda, senin 6 ila 8 aylık kullanımına ulaşır.

4 ay için ise bu sayı 2 ila 4 yıla kadar çıkabilir.

Seçim senin. :)

2.el bütün ekran kartlarımı sadece 3-4 ay mining yapılmış olur ya :). Yada kart fazlalığından satılır kenarda duruyordu PS4' e geçtim flan hep aynı yalanlar. Sadece 4 ay yapıldığından nasıl emin olabilecen? Hadi ona inandık neden sadece gündüzleri :) çocuk kandırır gibi mining yapan adam yaz kış gece gündüz dinlemez 7/24 full performans yapmalıki para kazansın.

2.el bütün ekran kartlarımı sadece 3-4 ay mining yapılmış olur ya :). Yada kart fazlalığından satılır kenarda duruyordu PS4' e geçtim flan hep aynı yalanlar. Sadece 4 ay yapıldığından nasıl emin olabilecen? Hadi ona inandık neden sadece gündüzleri :) çocuk kandırır gibi mining yapan adam yaz kış gece gündüz dinlemez 7/24 full performans yapmalıki para kazansın.
Fotoğrafla uğraşan biri olarak, kameralarda da aynı muhabbet vardır.

Shutter sayısı dediğimiz bir olay vardır. Kamera ile kaç kare çekildiğini söyler. Adeta arabadaki KM neyse bu da odur. :)

İlanlarda hep ''1000, 2000, hiç kullanılmadı'' gibi şeyler görürsünüz. Almaya karar verip gittiğinizde, o da ne, kamera 60.000 shutter da çıkar. :D

Hep aynı muhabbet... :D

2200TL'ye 1 ay kullanılmış 1070Ti sattım geçen ay. Bence bulursun hiç gerek yok mining falan değil bi de benim sattığım.
1 ay kullanılmış 1070 Tİ satma nedeniniz neydi ? Birde bu ihtimal binde kaçtır alacak insan için. Yüzde 50 ihtimal bile bence yüksek bir ihtimal 2000 TL verilen bir ekran kartı için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı