6 ay mining yapılmış RX 580 alınır mı?

Alperen 06

Hectopat
Makaleler
1
Babamın arkadaşı mining yapmış 6 tane RX 580 kartıyla kartlar 6 ay kullanılmış Gigabyte marka almak mantıkli mi veya fiyat ne olursa almalıyım?

Arkadaşlarımın düştüğü hataya seninde düşmeni istemem miningten çıkma rx580 sapphire aldılar en ufak zorlanmada kartlar kendini kapatıyordu. Ama alıp şansımı denemek istiyorum dersen önce kartı 2-3 gün dene kapatma vs. Sorunla karşılaşmassan 500tlden fazla verme derim.

Bence para verilmez o kartlara. Para kolay kazanılan bir şey değil. Siz normal kullanımda yıllarca kullansanız bile 6 aylık mining süreci kadar yoramazsınız o kartları. Paranızı biriktirip sıfır kart almanızı tavsiye ederim.

Garantisi hala devam ediyor ve bilinçsiz bakım yapacağız diye kartın orasını burasını sökmediler ise alınır. Fiyat uygun olması şartı ile elbette.

Ben 4 ay mining yaptığım kartı uzun süre oyun için de kullandım bilmeden yazmıyorum.

Garantisi hala devam ediyor ve bilinçsiz bakım yapacağız diye kartın orasını burasını sökmediler ise alınır. Fiyat uygun olması şartı ile elbette.

Ben 4 ay mining yaptığım kartı uzun süre oyun için de kullandım bu arada bilmeden yazmıyorum.

Bildiğim kadarıyla mining yapıldığı anlaşılan kartlar garanti dışı kalıyor.

Bildiğim kadarıyla mining yapıldığı anlaşılan kartlar garanti dışı kalıyor.
Bios mod yapılmış ise direk garanti dışı kalır. Ama mining yapmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum ben de.
Eğer kartlarin garantileri varsa, garantör firma ile konuşmak lazım garantiyi bozup bozmadığı konusunda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı