8 ayda sayısalda 60 bin sıralama mümkün mü?

8 ay harika bir süre bunun için, temelin sağlamsa hedefini bu kadar düşük tutmak senin için iyi değil daha iyisi de gelir, eğer bugünden itibaren düzenli başlarsan 30k da yapabilirsin.

* AYT için soru tipleri görmen önemli bu yüzden düzenli soru çözmen lazım, konu anlatımlı kitaplara para verme yutupdan hızlıca bak vakit kaybetme, soru üzerinde öğrenirsin çoğu şeyi.

* TYT içinse zaten uzun uzun konu çalışmana hiç gerek yok, yutubdan hızlandırılmış özet izleyip sadece deneme çöz, ne kadar süre tutup deneme çözersen TYT n öyle artar.

Teşekkür ederim hocam.
:)

Teşekkür ederim hocam.
:)

Rica ederim, bir şey daha demem lazım.

"Önce TYT bitireyim sonra onun denemelerini çözerken AYT başlayayım" gibisinden bir hatayı asla yapma. TYT için konu çalışmanın hiçbir faydası olmayacak.

Konu bakacaksan AYT bak direkt, dediğim gibi TYT tamamen hızlı anlama üzerine o yüzden bol deneme ile hallolur anca.

Rica ederim, bir şey daha demem lazım.

"Önce TYT bitireyim sonra onun denemelerini çözerken AYT başlayayım" gibisinden bir hatayı asla yapma. TYT için konu çalışmanın hiçbir faydası olmayacak.

Konu bakacaksan AYT bak direkt, dediğim gibi TYT tamamen hızlı anlama üzerine o yüzden bol deneme ile hallolur anca.

Evet fark etttim hocam. Peki hocam bu süreçte ilgi alanlarımdan uzaklaşayım mı? (Yazılım, İngilizce vs.)

Sana eskiden kendi çalışma stilimi söyleyeyim haftada 6 gün günde en az 8 saat çalışıyordum ama direkt oturup değil 8 saati 2-2-2-2 diye bölebilirsin çok konun eksik olduğunu düşünüyorsan 2-3 ay sonra bunu 10 saate çıkarabilirsin ben 2020 sayısalda 100k yapmıştım son 5 ayda hırslıysan ve temelin olduğunu düşünüyorsan bence başarabilirsin ama tabii ki kimse kesin bir şey söyleyemez bu olayda durum tamamen sana bağlı.

Hocam okuldan 16:30 da geliyorum. 1 saat dinlenme, yemek falan desek. 17:30.
6.30 saat çalışsam zaten saat 00:00 olacak. 10 saate nasıl çıkacağım ki?
:/

Hocam okuldan 16:30 da geliyorum. 1 saat dinlenme, yemek falan desek. 17:30.
6.30 saat çalışsam zaten saat 00:00 olacak. 10 saate nasıl çıkacağım ki?
:/

Ben seni mezun sanıyordum o yüzden böyle dedim okulda zaten çalışıyorsun okulda boş kaldığın zamanları da değerlendirirsen sorun oluşmaz. Mezun senen değilse maalesef ilgi alanlarına pek zaman ayıramıyıcaksın.

Kanka zaten bize soruyorsan kendine güvenmiyorsun demektir biraz güven kendine daha yeni başladı dönem zorla en azından elimden gerekeni yaptım dersin

Kankam niye üzüldün çok mu sert konuştum

Son düzenleme:
İmkansız diye bir şey yoktur ama yeterince çalışmazsan değil 90k 300-400k bile yapamazsın tamamen sende bitiyor. Yeterince çalışırsan daha iyisini de yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı