4 dersten kalınırsa ne olur?

Hocam bu olaylar yeni geldi sanırsam.
Ben bunları hep duyuyordum. İşte 2 yıl önce de 3 yıl önce de duyuyordum aynı soruları. Matematikten kaldım sorumluluk sınavına girer miyim falan diye. Öğretmenlerime sorduğumda hep böyle yanlış bir algının olduğunu söylerlerdi. Hep soruluyor bu sorular ve hep yanlış biliniyor. Bu sene gerçekten öyleyse bir şey diyemem. 1 yıldır açıktan okuyorum. Bilgim yok.

Ben bunları hep duyuyordum. İşte 2 yıl önce de 3 yıl önce de duyuyordum aynı soruları. Matematikten kaldım sorumluluk sınavına girer miyim falan diye. Öğretmenlerime sorduğumda hep böyle yanlış bir algının olduğunu söylerlerdi. Hep soruluyor bu sorular ve hep yanlış biliniyor. Bu sene gerçekten öyleyse bir şey diyemem. 1 yıldır açıktan okuyorum. Bilgim yok.
Hocam en rahatı açıktan okumak ama maalesef onu da zorlaştırdılar.

Benim 11'de dahil derslerden kalan arkadaşlarım oldu ama henüz sorumluluk sınavı vb bir şey duymadım ama en son gelen sistemle değişik bir şeyler olmuştu onun için dedim.

Baraj derslerden kalmazsan hiçbir sorumluluğa girmiyorsun diye biliyorum. Sizdeki baraj dersleri bilmiyorum ama edebiyat baraj derslerden biri onun haricinde varsa ondanda kalmazsan sorumluluğra girmiyorsun diye biliyorum ben.

Benim 11'de dahil derslerden kalan arkadaşlarım oldu ama henüz sorumluluk sınavı vb bir şey duymadım ama en son gelen sistemle değişik bir şeyler olmuştu onun için dedim.
Ben lisedeyken sadece edebiyattan ve meslek derslerinden giriliyodu. Yine de insanlarda edebiyattan kalırsan sınıfta kalıyorsun diğer derslerden kalırsan sorumlu oluyorsun algısı vardı.

Ben lisedeyken sadece edebiyattan ve meslek derslerinden giriliyordu. Yine de insanlarda edebiyattan kalırsan sınıfta kalıyorsun diğer derslerden kalırsan sorumlu oluyorsun algısı vardı.

Hocam o hem lise türüyle hem de alan seçimiyle alakalı olabilir çünkü ben fen lisesi okuyorum alanımız tahmin edebileceğiniz gibi sayısal ama matematikten bile kalsak öyle sorumluluk sınavı gibi bir şey duymadım henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı