4 GB RAM, 2 GB oldu

BedirhanYalcin

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400/16 GB RAM/RTX 3060 12 GB
Arkadaşlar şimdi benim PC çok eski bir PC, ve ben bunu tamirciye götürdüm. 4 GB RAM vardı tamirci de buna 32 Bit kurmuş, ben de internetten 64 Bit ISO dosyası indirdim, kurdum ama kurunca sistem özelliklerine baktığımda 2 GB yazıyor. Hani kullanılabilir de yazmıyor sadece 2 GB yazıyor, ve ben tekrar kurdum bir tane ISO belki düzelir diye yine düzelmedi. Şimdi benim PC laptop, hiçbir yerde böyle sorunla karşılaşan görmedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,2 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleyen: Moderatör:
Yarın LGS var bildiğin gibi ben konuşarak oynuyamam ama yazışarak oynayabilirim yarın atacağım her şeyimi. Senin Steam hesabın hangi Steam hesabına bağlı? Ona yollacağım.

Senin Steam hesabın hangi Steam hesabına bağlı derken? İşte adım Bedocancann.

Arkadaşlar dün annem bilgisayarı aldı ve bende bunu konuyu söyledim sağ olsun dayım vardı içini açtı annem bana söylememiş meğersem PC'nin RAM slotu bozukmuş adamda 1 tane RAM'le çalışsınmı deyince annemde evet demiş o yüzden 2 GB görünüyor ama adam yine bir çakallık yapmış biz hardisk i yükseltmiştik eskisi 294 yani 300 GB şimdi ki ise 222 GB yani adam hardiski güncellememiş düşürmüş :)
tekrardan teşekkürler bana yardım ettiğiniz için ben bu konuyu silmek istiyorum nasıl silerim?

Arkadaşlar dün annem bilgisayarı aldı ve bende bunu konuyu söyledim sağ olsun dayım vardı içini açtı annem bana söylememiş meğersem PC'nin RAM slotu bozukmuş adamda 1 tane RAM'le çalışsınmı deyince annemde evet demiş o yüzden 2 GB görünüyor ama adam yine bir çakallık yapmış biz hardisk i yükseltmiştik eskisi 294 yani 300 GB şimdi ki ise 222 GB yani adam hardiski güncellememiş düşürmüş :)
tekrardan teşekkürler bana yardım ettiğiniz için ben bu konuyu silmek istiyorum nasıl silerim?
Ben demiştim discord'dan belki ram'de bişey vardır diye.İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı