4 GB RAM'li bilgisayara Windows önerisi

Bu kadar da abartmayın be dostum. Senelerdir insanların kullandığı şeyler bunlar. Bu zamana kadar sorun yaşayan da görmedim.

@nymp94

Dostum Windows 10 LTSC kurulu ise hala PowerShell'i yönetici olarak çalıştır altta ki kodu yapıştır karşına bir CMD ekranı gelecek oradan 1.seçenek olan HWID'i seç lisanslıyor otomatik olarak.

İrm https://massgrave.dev/get | iex.
Hocam bunu denedim zaten. Ne HWID nede KMS38 aktivasyon yapmıyor. anakarttaki gömülü olan windows 10 home keyi olduğu için aktivasyon yapmadığını düşünüyorum

Hocam bunu denedim zaten. Ne HWID ne de KMS38 aktivasyon yapmıyor. Anakarttaki gömülü olan Windows 10 Home keyi olduğu için aktivasyon yapmadığını düşünüyorum.

Dostum benim de anakartım da gömülü key var. Standart ISO ile format atınca hemen etkinleştiriyor. Az önce LTSC 2021'de denedim HWID seçip anında sınırsız lisansladı Windows'u. Senin sistem de var bir sıkıntı ya da sen yapamıyorsun.

Dostum benim de anakartım da gömülü key var. Standart ISO ile format atınca hemen etkinleştiriyor. Az önce LTSC 2021'de denedim HWID seçip anında sınırsız lisansladı Windows'u. Senin sistem de var bir sıkıntı ya da sen yapamıyorsun.
Hocam LTSC 2021 iso linki atar mısınız birde onu kurup deniyim

Türkçe olursa iyi olur

Son düzenleme:
Hocam LTSC 2021 ISO linki atar mısınız bir de onu kurup deneyeyim.

Türkçe olursa iyi olur.

Şu anki kullandığım ISO bu;

Bu da konu linki.

Burada ki linki verdim bu arada az aşağı da Yandex linki var görürsün onu attım kolaylık olsun diye. Bunu indirip format at dediğim kod ile de HWID'ı seçip lisansı hallet süresiz lisanslıyor.

Not: Türkçe bu arada ISO.

Şu anki kullandığım ISO bu;

Bu da konu linki.

Burada ki linki verdim bu arada az aşağı da Yandex linki var görürsün onu attım kolaylık olsun diye. Bunu indirip format at dediğim kod ile de HWID'ı seçip lisansı hallet süresiz lisanslıyor.

Not: Türkçe bu arada ISO.
Tamamdır teşekkürler.

Heeeh afferim teşekkürler adama LTSC yükletmişsiniz sonra key al diyorsunuz birileri de gelmiş KMS kullan diyor ayıptır sorması siz bu arkadaşa ne denettiriyorsunuz?

Hocam 3 GB RAM'li 2009'dan kalma PC de Windows 10 22H2 kullanıyorum kasmadan siz de Microsoft'un kendi sitesinden indirip kullanın Update blocker ile güncellemeleri kapayın ama.

Heeeh afferim teşekkürler adama LTSC yükletmişsiniz sonra key al diyorsunuz birileri de gelmiş KMS kullan diyor ayıptır sorması siz bu arkadaşa ne denettiriyorsunuz?

Hocam 3 GB RAM'li 2009'dan kalma PC de Windows 10 22H2 kullanıyorum kasmadan siz de Microsoft'un kendi sitesinden indirip kullanın Update blocker ile güncellemeleri kapayın ama.
Hocam sıkıntı zaten ramde değil. İşlemci chrome bile açsam %80 90larda çalışıyor. Ondan farklı farklı işletim sistemleri deniyorum. Birazdan 2021 LTSC kuracağım. Belki daha iyi olur.

Hocam sıkıntı zaten RAM'de değil. İşlemci Chrome bile açsam %80 90'larda çalışıyor. Ondan farklı farklı işletim sistemleri deniyorum. Birazdan 2021 LTSC kuracağım. Belki daha iyi olur.

KMS ile etkinleştirme arkada veri alıp gönderiyor sunucularına onun dışında etkinleştirmek için key alman lazım oda 140 TL yine de sen bilirsin.

Geri
Yukarı