4 GB VRAM'e sahip ekran kartları ile mining yapılmamalı!

Orta seviyedeki ekran kartlarının 10.000₺ olmaması için.

Orta ekran kartları 10.000₺ miningciler yüzünden 4 GB ekran kartininda pek getirisi yok en azından yapılmaz ise ekran kartı fiyatları ucuzlar.

Yapılabiliyor lütfen önce araştırıp gel.

Gerçekten bende öyle düşünüyordum ama adamlar gerçekten 100-200 tane orta kartlardan alıp çok büyük bir mining Rig'i kuruyorlar.

Tek 1 ya da en fazla 5 kart alıp yapıyorlar demedimki? Yaklaşık 100 200 adek kart alınıp büyük bir depoda yapılıyor zaten 2-3 kartla yapanlara lafım yok.
8 GB ile yapıldığı kadar karlı oluyorsa neden 4 GB rigler kurulmuyor anlamadım, açıklar mısınız o zaman?
DAG değeri 4 GB ve altı olan bir sürü kripto para var. Çok da güzel kar getiriyorlar.
Birkaç tane söyler misiniz en azından hocam?

Şuanda 8 GB ile Ethereum kazmaktan kar olarak ne kadar fark var?
Dün RX 5700'le kazmaya başladım, günlük 3.65-75 dolar arasında kazanç sağlıyor. RVN'yi de denedim yarı yarıya daha az kazandırıyor. Birde RVN coin 7 Mayısta 0.16 dolarken şu an 0.09 dolar. Yani ayın başında kazmaya başlayıp cüzdana gelenleri bozdurmadıysanız o zararı var. RVN coin günlük olarak çok fazla oynuyor. ETH oynasa bile aşırı etkilemiyor çünkü değeri 2700 dolar. RVN biraz kumar gibi geldi bana.

Dün RX 5700'le kazmaya başladım, günlük 3.65-75 dolar arasında kazanç sağlıyor. RVN'yi de denedim yarı yarıya daha az kazandırıyor. Birde RVN coin 7 Mayısta 0.16 dolarken şu an 0.09 dolar. Yani ayın başında kazmaya başlayıp cüzdana gelenleri bozdurmadıysanız o zararı var. RVN coin günlük olarak çok fazla oynuyor. ETH oynasa bile aşırı etkilemiyor çünkü değeri 2700 dolar. Yani RVN biraz kumar gibi.
3.65 dolar sağlayan ERG mi? Ayrıca RX 570 kastettiniz değil mi hocam? RX 570 ile 1050 Ti arasında performans olarak ne gibi bir fark olur acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı