RTX 3090 ile mining yapmak

Hiveon poolda ETH kazarsanız 19 dolar getirir.
Pardon 3090 o kadar getirir siz de 3080 varmış. 3080 15 dolar getirir.

Hiveon da sadece mining için kullanılıyor diye biliyorum ve windwosdan farklı bir program diye biliyorum yanılıyor muyum?
Hiveon poolda ETH kazarsanız 19 dolar getirir.
Pardon 3090 o kadar getirir siz de 3080 varmış. 3080 15 dolar getirir.

Ayrıca sitede 100mh için 15 dolar diyor.
BB6C388A-FC87-47D5-89DC-4BCB6997477F.jpeg

Evet karıştırmışım kusura bakma.) Bu poolu kullanmam daha mı iyi olur diyorsun Ethermine'dan farkı nedir ve phoenixminer ile kullanabilir miyim?
Minerstat'a göre şuanda en kazançlısı o. Phonexde kazabilirsiniz diye biliyorum.

Minerstat'a göre şu anda en kazançlısı o. Phonexde kazabilirsiniz diye biliyorum.

Kazma hızım düşer veya artar mı Windows ile kullanabilir miyim ether mine gibi göstergeleri yeterince iyi midir?

Ayda 240-250 TL civarı elektrik gideri olur, 3700 TL civarı da getirisi olur fakat bu gelir tahmini. Zorluk arttıkça veya ethereum fiyatı değiştikçe gelirin artar veya azalır. Ayrıca bildiğim kadarıyla üst düzey ekran kartlarının VRAM'leri çok fazla ısınıyor, kartın zarar görmemesi için thermal pad kullanılıyor.

Kazma hızım düşer veya artar mı Windows ile kullanabilir miyim ether mine gibi göstergeleri yeterince iyi midir?
Hiveos arayüzünün en kullanışlısı olduğunu biliyorum ama hiveon nasıl bilmiyorum. Çok fazla bir bilgim yok ama hiveosdan aşağı kalır yanı yoktur bence.
Hiveon zaten bir pool olduğu için istediğiniz miner uygulaması veya mining işletim sisteminde kullabilirsiniz diye biliyorum.

Hiveos arayüzünün en kullanışlısı olduğunu biliyorum ama hiveon nasıl bilmiyorum. Çok fazla bir bilgim yok ama hiveosdan aşağı kalır yanı yoktur bence.
Hiveon zaten bir pool olduğu için istediğiniz miner uygulaması veya mining işletim sisteminde kullabilirsiniz diye biliyorum.

Hiveon da ödemeyi Binance walletşme mı atıyor ayın 28'inde?

Yeni konular

Geri
Yukarı