4 Günlük WP Telefon Asansör Boşluğuna Düştü

Optifines

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Bu Dünya Benim Memleketim
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. Geçenlerde Microsoft Lumia 535 telefonunu satın aldım. Telfonda hiçbir donanımsal, yazılımsal sorun yoktu. Olağanüstü bir eşşeklikle telefonumu bizim binanın asansör boşluğuna düştü. Kırılma sesini de duyunca güzel kelimeler söyledim. Garanti kapsamında yenisini verirler mi ? Lütfen bir çare bulmama yardım edin. Yoksa geçici bir süreliğine olsa da Samsung GT S3353 ya da Samsung ACE kullanacağım. Bu işkenceyi yaşamak istemiyorum.

Güzel kelimeler söylemeye devam edebilirsin eğer ayrıca bir garanti yapmadıysan. Bu arada telefonu asansör boşluğundan almanı tavsiye ederim. 1 kattan telefonumu düşürdüğümde telefon değil kalıbı kırılmıştı ama o kırık sesine çok çok güzel sözler söylemiştim. :)

Telefonumu kurtardık. Arka kapağı açılmıştı. Çıkardığımız gibi batarya patladı. Ekran kırılmıştı zaten. Ama bataryanın şiştiğini görünce telefonu fırlattım ve siper aldım. Fırlatırken ekran beton zemine gelmiş :( Sanırım şanssız günümdeyim. Biri bana beddua etmiş sanırım :/ Neyse GT S3353 de fena değil aslında :p

Tekrar geçmiş olsun, o kadar hasarı nasıl aldı ? Bataryasının patlaması bu kadar kolay mı ya ? Size bir şey olmamış en azından.

Tekrar geçmiş olsun, o kadar hasarı nasıl aldı ? Bataryasının patlaması bu kadar kolay mı ya ? Size bir şey olmamış en azından.

O da benim eşşekliğim :D Haklısınız. Cebimde iken de patlayabilirdi.

Optifines,
sen çok sanşsızsın :D
Geçen günde gözün morarmadı mı :ROFL:
Çok şansızım çok. Aldığım ilk bilgisayarın başına benzer bir olay gelmişti zaten. Belki bir ara onunla ilgili bir konu da açabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı